Direct lid worden Word vrijwilliger! Facebook logo
FC Almere Afgekeurde velden
Word vrijwilliger!Direct lid worden

Trainings-schema 2017/2018


Alleen favorite

Senioren

donderdagdo
20:00 - 21:30
Almere FC 1
2-Kunstgras
dinsdagdi
20:00 - 21:30
Almere FC 1
2-Kunstgras
dinsdagdi
20:00 - 21:30
Almere FC 2
9-Gras
donderdagdo
20:00 - 21:30
Almere FC 2
9-Gras
donderdagdo
20:00 - 21:30
Almere FC 3
6-Gras
woensdagwo
20:00 - 21:30
Almere FC 3
6B-Grasveld
vrijdagvr
20:30 - 22:00
Almere FC 3
2A-Kunstgras
dinsdagdi
20:00 - 21:30
Almere FC 35+1
6A-Grasveld
donderdagdo
20:30 - 22:00
Almere FC 35+1
6A-Grasveld
donderdagdo
20:30 - 22:00
Almere FC 35+2
6A-Grasveld
maandagma
20:00 - 21:30
Almere FC 4
9-Gras
vrijdagvr
20:00 - 21:30
Almere FC 4
3-Kunstgras
dinsdagdi
20:00 - 21:30
Almere FC 4
5-Gras
woensdagwo
20:45 - 21:45
Almere FC 4
2-Kunstgras



Senioren Vrouwen

woensdagwo
19:30 - 20:45
Almere FC VR2
2-Kunstgras
maandagma
20:00 - 21:30
Almere FC VR2
9-Gras



Onder 6




Onder 7

woensdagwo
15:30 - 16:30
Almere FC JO7 (Champions League)
2-Kunstgras



Onder 9

maandagma
16:30 - 17:45
Almere FC JO8-1
2A-Kunstgras
woensdagwo
16:30 - 17:45
Almere FC JO8-1
2A-Kunstgras
maandagma
16:30 - 17:45
Almere FC JO8-2
2A-Kunstgras
woensdagwo
16:30 - 17:45
Almere FC JO8-2
2A-Kunstgras
maandagma
16:30 - 17:45
Almere FC JO8-3
2B Kunstgras
woensdagwo
16:30 - 17:45
Almere FC JO8-3
2-Kunstgras
maandagma
16:30 - 17:45
Almere FC JO8-4
2B Kunstgras
woensdagwo
16:30 - 17:45
Almere FC JO8-4
2-Kunstgras
maandagma
16:30 - 17:45
Almere FC JO9-1
2B Kunstgras
woensdagwo
16:30 - 17:45
Almere FC JO9-1
2A-Kunstgras
maandagma
16:30 - 17:45
Almere FC JO9-2
3-Kunstgras
woensdagwo
16:30 - 17:45
Almere FC JO9-2
3-Kunstgras
maandagma
17:30 - 19:00
Almere FC JO9-3
6-Gras
woensdagwo
17:30 - 18:30
Almere FC JO9-3
3-Kunstgras
maandagma
16:30 - 17:45
Almere FC JO9-4
3-Kunstgras
woensdagwo
16:30 - 17:45
Almere FC JO9-4
3-Kunstgras
maandagma
16:30 - 17:45
Almere FC JO9-5
3-Kunstgras
woensdagwo
16:30 - 17:45
Almere FC JO9-5
3-Kunstgras
maandagma
16:30 - 17:45
Almere FC JO9-6
3-Kunstgras
woensdagwo
16:30 - 17:45
Almere FC JO9-6
3-Kunstgras
maandagma
16:30 - 17:45
Almere FC JO9-7
3-Kunstgras
woensdagwo
16:30 - 17:45
Almere FC JO9-7
3-Kunstgras



Onder 11

dinsdagdi
17:00 - 18:30
Almere FC JO10-1
2B Kunstgras
donderdagdo
17:00 - 18:30
Almere FC JO10-1
2-Kunstgras
dinsdagdi
17:00 - 18:30
Almere FC JO10-2
2-Kunstgras
donderdagdo
17:00 - 18:30
Almere FC JO10-2
5B Grasveld
dinsdagdi
17:00 - 18:30
Almere FC JO10-3
5-Gras
donderdagdo
17:00 - 18:30
Almere FC JO10-3
2-Kunstgras
dinsdagdi
17:00 - 18:30
Almere FC JO10-4
5-Gras
donderdagdo
17:00 - 18:30
Almere FC JO10-4
5-Gras
dinsdagdi
17:00 - 18:30
Almere FC JO10-5
5-Gras
donderdagdo
17:00 - 18:30
Almere FC JO10-5
5-Gras
dinsdagdi
17:00 - 18:30
Almere FC JO11-1
9-Gras
JO11-1 gaat naar veld 3 als de grasvelden zijn afgekeurd
donderdagdo
17:00 - 18:30
Almere FC JO11-1
9-Gras
dinsdagdi
17:30 - 18:45
Almere FC JO11-2
6-Gras
donderdagdo
17:30 - 18:45
Almere FC JO11-2
5-Gras
dinsdagdi
17:15 - 18:30
Almere FC JO11-3
2-Kunstgras
donderdagdo
17:15 - 18:30
Almere FC JO11-3
6-Gras
dinsdagdi
17:00 - 18:30
Almere FC JO11-4
2-Kunstgras
donderdagdo
17:00 - 18:30
Almere FC JO11-4
6-Gras
dinsdagdi
17:00 - 18:30
Almere FC JO11-5
6-Gras
donderdagdo
17:00 - 18:30
Almere FC JO11-5
6-Gras
maandagma
18:00 - 19:00
Almere FC JO11-6
6B-Grasveld
woensdagwo
18:00 - 19:00
Almere FC JO11-6
3B-Kunstgras



Onder 11 Meiden




Onder 13

dinsdagdi
17:00 - 18:30
Almere FC JO12-1
3-Kunstgras
donderdagdo
17:00 - 18:30
Almere FC JO12-1
3-Kunstgras
maandagma
18:30 - 20:00
Almere FC JO12-2
3A Kunstgras
woensdagwo
18:30 - 20:00
Almere FC JO12-2
6A-Grasveld
maandagma
18:00 - 19:30
Almere FC JO12-3
3B-Kunstgras
woensdagwo
18:30 - 20:00
Almere FC JO12-3
6B-Grasveld
maandagma
18:30 - 20:00
Almere FC JO12-4
5A Grasveld
woensdagwo
18:30 - 20:00
Almere FC JO12-4
3A Kunstgras
dinsdagdi
17:00 - 18:30
Almere FC JO13-1
3-Kunstgras
donderdagdo
17:00 - 18:30
Almere FC JO13-1
3B-Kunstgras
maandagma
18:30 - 20:00
Almere FC JO13-2
5B Grasveld
woensdagwo
18:30 - 20:00
Almere FC JO13-2
2-Kunstgras
maandagma
18:30 - 20:00
Almere FC JO13-4
6B-Grasveld
woensdagwo
18:30 - 20:00
Almere FC JO13-4
2B Kunstgras



Onder 13 Meiden

maandagma
17:30 - 18:30
Almere FC MO13-1
3-Kunstgras
woensdagwo
17:30 - 18:30
Almere FC MO13-1
3B-Kunstgras



Onder 15

dinsdagdi
18:30 - 20:00
Almere FC JO14-1
2-Kunstgras
donderdagdo
18:30 - 20:00
Almere FC JO14-1
2-Kunstgras
maandagma
17:30 - 19:00
Almere FC JO14-2
2B Kunstgras
woensdagwo
18:30 - 20:00
Almere FC JO14-2
2A-Kunstgras
dinsdagdi
18:30 - 20:00
Almere FC JO15-1
2-Kunstgras
donderdagdo
18:30 - 20:00
Almere FC JO15-1
2-Kunstgras
dinsdagdi
18:30 - 20:00
Almere FC JO15-2
3A Kunstgras
donderdagdo
18:30 - 20:00
Almere FC JO15-2
9-Gras
dinsdagdi
18:30 - 20:00
Almere FC JO15-3
2B Kunstgras
donderdagdo
18:30 - 20:00
Almere FC JO15-3
9-Gras
maandagma
18:30 - 20:00
Almere FC JO15-4
3B-Kunstgras
woensdagwo
18:30 - 20:00
Almere FC JO15-4
5A Grasveld



Onder 15 Meiden

maandagma
18:30 - 20:00
Almere FC MO15-1
9-Gras
woensdagwo
18:30 - 20:00
Almere FC MO15-1
3B-Kunstgras



Onder 17

dinsdagdi
20:00 - 21:30
Almere FC JO17-1
3-Kunstgras
donderdagdo
20:00 - 21:30
Almere FC JO17-1
3-Kunstgras
dinsdagdi
20:00 - 21:30
Almere FC JO17-2
3-Kunstgras
donderdagdo
20:00 - 21:30
Almere FC JO17-2
3-Kunstgras
maandagma
20:00 - 21:30
Almere FC JO17-4
6B-Grasveld
woensdagwo
20:00 - 21:30
Almere FC JO17-4
3B-Kunstgras
maandagma
20:00 - 21:30
Almere FC JO17-5
5A Grasveld
woensdagwo
20:00 - 21:30
Almere FC JO17-5
3B-Kunstgras



Onder 17 Meiden

donderdagdo
18:30 - 20:00
Almere FC MO17-1
2B Kunstgras
dinsdagdi
18:30 - 20:00
Almere FC MO17-1
9-Gras



Onder 19

dinsdagdi
18:45 - 20:15
Almere FC JO19-1
3-Kunstgras
donderdagdo
18:45 - 20:15
Almere FC JO19-1
3A Kunstgras
dinsdagdi
18:45 - 20:15
Almere FC JO19-2
3-Kunstgras
donderdagdo
18:45 - 20:15
Almere FC JO19-2
3B-Kunstgras



Onder 19 Meiden

maandagma
20:00 - 21:30
Almere FC MO19-1
2-Kunstgras
woensdagwo
20:00 - 21:30
Almere FC MO19-1
9-Gras