Agenda Direct lid worden Word vrijwilliger! Facebook logo
FC Almere
Agenda Word vrijwilliger!Direct lid worden

Trainings-schema 2018/2019


Alleen favorite

G voetbal

vrijdagvr
18:30 - 20:00
G Team
2A-Half veld
woensdagwo
19:00 - 20:30
G Team
9-Pupillen
lokaal team Speelt niet in de competitie



Senioren

donderdagdo
20:00 - 22:00
Almere FC 1
2A-Half veld
dinsdagdi
20:00 - 22:00
Almere FC 1
2A-Half veld
donderdagdo
20:00 - 22:00
Almere FC 2
2B Half veld
dinsdagdi
20:00 - 22:00
Almere FC 2
2B Half veld
vrijdagvr
20:00 - 21:30
Almere FC 2
2A-Half veld
woensdagwo
20:30 - 22:00
Almere FC 2
3B-Kunst
vrijdagvr
20:00 - 21:30
Almere FC 3
3B-Kunst
maandagma
20:30 - 22:00
Almere FC 3
3B-Kunst
woensdagwo
20:30 - 22:00
Almere FC 3
5B Gras
woensdagwo
20:30 - 22:00
Almere FC 3
3B-Kunst
dinsdagdi
19:00 - 20:30
Almere FC 35+1
3B-Kunst
donderdagdo
19:00 - 20:30
Almere FC 35+1
2B Half veld
donderdagdo
19:00 - 20:30
Almere FC 35+2
2B Half veld
vrijdagvr
20:00 - 21:30
Almere FC 4
3A Kunst
maandagma
20:30 - 22:00
Almere FC 4
2B Half veld
woensdagwo
20:30 - 22:00
Almere FC 4
5A Gras
woensdagwo
20:30 - 22:00
Almere FC 4
2B Half veld



Senioren Vrouwen

maandagma
20:30 - 22:00
Almere FC VR1
2A-Half veld
woensdagwo
20:30 - 22:00
Almere FC VR1
2A-Half veld



Onder 9

dinsdagdi
16:00 - 17:00
Almere FC JO8-1
2A-1 Kwart veld
donderdagdo
16:00 - 17:00
Almere FC JO8-1
2B Half veld
donderdagdo
16:00 - 17:00
Almere FC JO8-2
2B Half veld
dinsdagdi
16:00 - 17:00
Almere FC JO8-2
2B Half veld
dinsdagdi
16:00 - 17:00
Almere FC JO8-3
2A-Half veld
donderdagdo
16:00 - 17:00
Almere FC JO8-3
2A-1 Kwart veld
donderdagdo
17:30 - 19:00
Almere FC JO9-1
2B-1
dinsdagdi
17:30 - 19:00
Almere FC JO9-1
2B-1
dinsdagdi
17:30 - 19:00
Almere FC JO9-2
2B-2
donderdagdo
17:30 - 19:00
Almere FC JO9-2
2B-2
maandagma
16:45 - 17:45
Almere FC JO9-3
9-Pupillen
Grasveld afgekeurd : veld 3B-2
woensdagwo
16:45 - 17:45
Almere FC JO9-3
2A-1 Kwart veld
maandagma
16:45 - 17:45
Almere FC JO9-4
10-Pupillen
Indien grasveld afgekeurd : veld 3B-2
woensdagwo
16:45 - 17:45
Almere FC JO9-4
2A-2
Indien grasveld afgekeurd : veld 3B-2
woensdagwo
16:45 - 17:45
Almere FC JO9-5
10-Pupillen
Indien grasveld afgekeurd : veld 2B-2
maandagma
16:45 - 17:00
Almere FC JO9-5
2B-1



Onder 11

donderdagdo
17:30 - 19:00
Almere FC JO10-1
3A-1
dinsdagdi
17:30 - 19:00
Almere FC JO10-1
2A-1 Kwart veld
maandagma
16:45 - 17:45
Almere FC JO10-2
2B-1
woensdagwo
16:45 - 17:45
Almere FC JO10-2
3B-2
maandagma
16:45 - 17:45
Almere FC JO10-3
2B-2
woensdagwo
16:45 - 17:45
Almere FC JO10-3
3A-1
maandagma
16:45 - 17:45
Almere FC JO10-4
3B-1
woensdagwo
16:45 - 17:45
Almere FC JO10-4
2B-1
dinsdagdi
17:30 - 19:00
Almere FC JO11-1
2A-2
donderdagdo
17:30 - 19:00
Almere FC JO11-1
2A-2
woensdagwo
17:45 - 19:00
Almere FC JO11-2
6B-1 Gras
maandagma
17:45 - 19:00
Almere FC JO11-2
3B-1
maandagma
16:45 - 17:45
Almere FC JO11-3
3B-2
donderdagdo
18:00 - 19:30
Almere FC JO11-3
5B Gras



Onder 11 Meiden

woensdagwo
16:45 - 17:45
Almere FC MO11-1
3B-2
woensdagwo
16:45 - 17:45
Almere FC MO11-2
3B-1
maandagma
17:45 - 19:00
Almere FC MO11-2
2B-1



Onder 13

maandagma
16:45 - 17:45
Almere FC JO12-1
3A-1
donderdagdo
19:00 - 19:30
Almere FC JO12-1
5A Gras
woensdagwo
17:45 - 19:00
Almere FC JO12-2
3A-2
maandagma
17:45 - 19:00
Almere FC JO12-2
6A-1 Gras
maandagma
17:45 - 19:00
Almere FC JO12-3
6A-2 Gras
donderdagdo
18:00 - 19:30
Almere FC JO12-3
6B-Gras
maandagma
17:45 - 19:00
Almere FC JO12-4
3B-2
woensdagwo
17:45 - 19:00
Almere FC JO12-4
11 Pupillen
dinsdagdi
17:30 - 19:00
Almere FC JO13-1
3A Kunst
donderdagdo
17:30 - 19:00
Almere FC JO13-1
3A Kunst
woensdagwo
17:45 - 19:00
Almere FC JO13-2
2B-1
maandagma
17:45 - 19:00
Almere FC JO13-2
6B-2 Gras
dinsdagdi
17:30 - 19:00
Almere FC JO13-2007-1
3B-Kunst
donderdagdo
17:30 - 19:00
Almere FC JO13-2007-1
3B-1
woensdagwo
17:45 - 19:00
Almere FC JO13-3
9-Pupillen
maandagma
17:45 - 19:00
Almere FC JO13-3
2B-2
maandagma
17:45 - 19:00
Almere FC JO13-4
6B-2 Gras
woensdagwo
17:45 - 19:00
Almere FC JO13-4
2B-2



Onder 15

woensdagwo
17:45 - 19:00
Almere FC JO14-1
5B Gras
maandagma
17:45 - 19:00
Almere FC JO14-1
2A-Half veld
woensdagwo
17:45 - 19:00
Almere FC JO14-2
2A-Half veld
maandagma
17:45 - 19:00
Almere FC JO14-2
5B Gras
dinsdagdi
19:00 - 20:30
Almere FC JO15-1
2B Half veld
donderdagdo
19:00 - 20:30
Almere FC JO15-1
3A Kunst
selectie team
dinsdagdi
19:00 - 20:30
Almere FC JO15-2
2A-Half veld
tevens keeperstraing
donderdagdo
19:00 - 20:30
Almere FC JO15-2
3B-Kunst
woensdagwo
17:45 - 19:00
Almere FC JO15-3
5A Gras
maandagma
17:45 - 19:00
Almere FC JO15-3
3B-Kunst



Onder 15 Meiden

woensdagwo
19:00 - 20:30
Almere FC MO15-1
6B-Gras
maandagma
19:00 - 20:30
Almere FC MO15-1
3A Kunst
woensdagwo
19:00 - 20:30
Almere FC MO15-2
3A Kunst
maandagma
19:00 - 20:30
Almere FC MO15-2
5B Gras



Onder 17

dinsdagdi
19:00 - 20:30
Almere FC JO17-1
3A Kunst
donderdagdo
19:00 - 20:30
Almere FC JO17-2
2B Half veld
selectie team
woensdagwo
19:00 - 20:30
Almere FC JO17-2
5B Gras
maandagma
19:00 - 20:30
Almere FC JO17-2
2A-Half veld
maandagma
19:00 - 20:30
Almere FC JO17-3
2B Half veld
woensdagwo
19:00 - 20:30
Almere FC JO17-3
5A Gras
maandagma
19:00 - 20:30
Almere FC JO17-5
5A Gras
woensdagwo
19:00 - 20:30
Almere FC JO17-5
2A-Half veld



Onder 17 Meiden

maandagma
19:00 - 20:30
Almere FC MO17-1
06-Gras
woensdagwo
19:00 - 20:30
Almere FC MO17-1
3B-Kunst
maandagma
19:00 - 20:30
Almere FC MO17-2
3B-Kunst
woensdagwo
19:00 - 20:30
Almere FC MO17-2
6A-Gras



Onder 19

dinsdagdi
20:30 - 22:00
Almere FC JO19-1
3A Kunst
donderdagdo
20:30 - 22:00
Almere FC JO19-1
3A Kunst
dinsdagdi
20:30 - 22:00
Almere FC JO19-2
3B-Kunst
donderdagdo
20:30 - 22:00
Almere FC JO19-2
3B-Kunst