FC Almere
Media Bericht Agenda Wordt lid! Word vrijwilliger! Facebook logo
MediaBerichtAgenda Word vrijwilliger!Wordt lid!

Almere FC 1 zaterdag 2018/2019

Trainer

Jamal Yahiaoui

Teammanager

Abdelkarim Yahiaoui

Coordinator

Elise Schouten-van der Voort

Team indeling

Fens, Remco Overige staf Teammanager
Yahiaoui, Abdelkarim Overige staf Teammanager
Adriaans, Michel Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Bakker, Dyonn Teamspeler
Bakker, Nick Teamspeler
Barkema, Scott Teamspeler
Blieck, Mike de Teamspeler
Blommestijn, Koen Teamspeler
Bouwmeester, Gary Teamspeler
Breet, Nikolai de Teamspeler
Burgemeestre, Dennis Teamspeler
Dobbe, Allard Teamspeler
Dongen, Peter van Teamspeler
Ghoudou, Abdoulzahim Teamspeler
Griffioen, Ricky Teamspeler
Hof, Tjeerd Teamspeler
Kolk, Ricardo Teamspeler
Kool, Ramon Teamspeler
Korthuis, Jerryl Teamspeler
Mulders, Nick Teamspeler
Onkenhout, Roger Teamspeler
Paraiso, Thiago Teamspeler
Portengen, Tim Teamspeler
Prins, Kevin Teamspeler
Rood, Mitchel Teamspeler
Sefiani, Amine Bilal Teamspeler
Smit, Mitchell Teamspeler
Smitz, Barry Teamspeler
Sta van Uiter, Justin Teamspeler
Steengraver, Ruben Teamspeler
Vermeij, Kevin Teamspeler
Vermeulen, Nordin Teamspeler
Yahiaoui, Abdelkarim Teamspeler
Zand, Mert Teamspeler
Afgeschermd Technische staf Ass.-trainer/coach
Wolfgang, Bradley Technische staf Ass.-trainer/coach
Afgeschermd Technische staf Assistent-scheidsrechter(club)
Verboom, Robert Technische staf Keeperstrainer
Yahiaoui, Abdelkarim Technische staf Trainer/coach
Yahiaoui, Jamal Technische staf Trainer/coach
 
Totaal: Overige staf 2
Teamspeler 31
Technische staf 3

Trainingen

Start - Eind Veld Kleedkamer
di 20:00 - 22:00 2A-Half veld 6 Bezet zaterdag 1/2
do 20:00 - 22:00 2A-Half veld 6 Bezet zaterdag 1/2

Programma

Datum Tijd Thuis Uit
11-05-2019 14:00 Almere FC 1 TOV 1

Standen

Mannen Zaterdag standaard (A-cat)
# Team Gesp. Winst Verlies Gelijk Punten Voor Tegen
1 Bilt De FC 1 23 15 3 5 50 60 23
2 Delta Sports '95 FC 1 23 15 6 2 47 52 29
3 Waterwijk asc 1 23 12 9 2 38 57 45
4 Almere FC 1 23 12 8 3 38 51 41
5 BFC 1 23 11 9 3 36 45 51
6 Loosdrecht 1 24 11 12 1 34 45 53
7 Meern De 1 23 9 8 6 33 36 32
8 Veensche Boys 1 23 9 9 5 32 35 33
9 JSV Nieuwegein 1 23 8 9 6 30 37 41
10 IJFC 1 23 8 12 3 27 33 48
11 Benschop 1 24 8 13 3 27 38 45
12 TOV 1 23 7 13 3 24 36 47
13 Lopik 1 23 6 11 6 24 25 39
14 Odysseus '91 1 23 4 13 6 18 29 52
 
Mannen KNVB beker Amateurs poule
# Team Gesp. Winst Verlies Gelijk Punten Voor Tegen
1 Almere FC 1 3 2 1 0 6 15 6
2 Monnickendam 1 3 2 1 0 6 7 13
3 Spirit 30 (SC) 1 3 1 1 1 4 6 5
4 Zeeburgia avv 1 3 0 2 1 1 4 8
 
Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde
# Team Gesp. Winst Verlies Gelijk Punten Voor Tegen
1 DCG Rksv 1 1 1 0 0 3 9 0
2 JOS Watergraafsmeer 2 1 1 0 0 3 7 1
3 Velsen Rkvv 1 1 1 0 0 3 5 0
4 Waterwijk asc 1 1 1 0 0 3 7 3
5 AFC 1 1 1 0 0 3 6 2
6 Stormvogels ijvv 1 1 1 0 0 3 6 2
7 HBC 1 1 1 0 0 3 5 1
8 JOS Watergraafsmeer 1 1 0 0 3 4 0
9 DSOV 1 1 1 0 0 3 6 3
10 Hoofddorp s.v. 1 1 1 0 0 3 4 1
11 Almere FC 1 1 1 0 0 3 3 0
12 Koninklijke HFC 2 1 1 0 0 3 4 2
13 Abcoude fc 1 1 1 0 0 3 3 1
14 HBOK 1 1 1 0 0 3 3 1
15 Pancratius Rksv 1 1 1 0 0 3 3 1
16 United sv/DAVO 1 1 1 0 0 3 3 1
17 VSV 1 1 1 0 0 3 3 1
18 Zandvoort s.v. 1 1 1 0 0 3 3 1
19 Wartburgia asv 1 1 1 0 0 3 6 5
20 ZSGOWMS 1 1 1 0 0 3 2 1
21 OSV 1 1 1 0 0 3 2 2
22 IJmuiden vv. 1 1 0 1 0 0 2 2
23 Nieuw West United SV 1 1 0 1 0 0 5 6
24 TOG 1 1 0 1 0 0 1 2
25 Swift 1 0 1 0 0 2 4
26 Alliance '22 sv. 1 1 0 1 0 0 1 3
27 Atletico Club Amsterdam 1 1 0 1 0 0 1 3
28 Buiksloot dvc 1 1 0 1 0 0 1 3
29 Buitenboys sc. 1 1 0 1 0 0 1 3
30 Sporting Martinus 1 1 0 1 0 0 1 3
31 WV-HEDW 2 1 0 1 0 0 1 3
32 Pancratius Rksv 1 1 0 1 0 0 3 6
33 VVC fc 1 1 0 1 0 0 1 4
34 DWS afc 1 1 0 1 0 0 0 3
35 ZCFC 1 1 0 1 0 0 3 7
36 Fortius asv. 1 1 0 1 0 0 2 6
37 VEW 1 1 0 1 0 0 2 6
38 SDZ 1 1 0 1 0 0 1 5
39 Koninklijke HFC 1 1 0 1 0 0 0 4
40 RODA '23 Rksv 1 1 0 1 0 0 0 5
41 VVA/Spartaan 1 1 0 1 0 0 1 7
42 CTO '70 vv 1 1 0 1 0 0 0 9
 
Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde
# Team Gesp. Winst Verlies Gelijk Punten Voor Tegen
1 Zwaluwen 30 HCSV 1 1 1 0 0 3 7 1
2 HBC 1 1 1 0 0 3 6 0
3 JOS Watergraafsmeer 1 1 0 0 3 6 1
4 Koninklijke HFC 2 1 1 0 0 3 5 0
5 Waterwijk asc 1 1 1 0 0 3 5 1
6 Almere FC 1 1 1 0 0 3 4 0
7 DHSC 1 1 1 0 0 3 4 0
8 AFC 1 1 1 0 0 3 4 1
9 Kampong 1 1 1 0 0 3 4 1
10 ODIN 59 2 1 1 0 0 3 4 1
11 Purmersteijn 1 1 1 0 0 3 4 1
12 Scherpenzeel 1 1 1 0 0 3 4 1
13 SVA 1 1 1 0 0 3 4 1
14 Zuidvogels HSV De 1 1 1 0 0 3 4 1
15 Maarssen 1 1 1 0 0 3 3 0
16 Fortuna Wormerv. 1 1 0 0 3 4 2
17 Huizen 1 1 1 0 0 3 4 2
18 Zandvoort s.v. 1 1 1 0 0 3 4 2
19 Hollandia T 1 1 1 0 0 3 3 1
20 Limmen 1 1 1 0 0 3 2 0
21 Bilt De FC 1 1 1 0 0 3 4 3
22 Altius 1 1 1 0 0 3 3 2
23 Hoofddorp s.v. 1 1 1 0 0 3 3 2
24 Kennemers (de) 1 1 1 0 0 3 3 2
25 SDO 1 1 0 0 3 3 2
26 SVL 1 1 1 0 0 3 3 2
27 DEM 1 1 0 0 3 2 1
28 Grasshoppers 1 1 1 0 0 3 2 1
29 Kolping Boys 1 1 1 0 0 3 2 1
30 Velsen Rkvv 1 1 1 0 0 3 2 1
31 Argon 1 1 1 0 0 3 1 0
32 Pancratius Rksv 1 1 1 0 0 3 3 3
33 Meern De 1 1 0 0 3 2 2
34 Purmersteijn 1 1 0 0 3 0 0
35 Jonathan 1 1 0 1 0 0 3 3
36 DCG Rksv 1 1 0 1 0 0 2 2
37 KFC 1 1 0 1 0 0 0 0
38 DSOV 1 1 0 1 0 0 3 4
39 Assendelft 1 1 0 1 0 0 2 3
40 OSV 1 1 0 1 0 0 2 3
41 SCH '44 1 1 0 1 0 0 2 3
42 Vitesse 22 1 1 0 1 0 0 2 3
43 Zwaluwen Utrecht '11 1 1 0 1 0 0 2 3
44 Abcoude fc 1 1 0 1 0 0 1 2
45 JOS Watergraafsmeer 2 1 0 1 0 0 1 2
46 KDO sv 1 1 0 1 0 0 1 2
47 Roda '46 1 1 0 1 0 0 1 2
48 Hoogland 1 0 1 0 0 0 1
49 APWC 1 1 0 1 0 0 2 4
50 Hooglanderveen 1 1 0 1 0 0 2 4
51 Meervogels 31 1 1 0 1 0 0 2 4
52 IVV 1 1 0 1 0 0 1 3
53 ZSGOWMS 1 1 0 1 0 0 0 2
54 DWOW 1 1 0 1 0 0 1 4
55 Elinkwijk 1 1 0 1 0 0 1 4
56 HMS 1 1 0 1 0 0 1 4
57 LSVV 1 1 0 1 0 0 1 4
58 Stormvogels ijvv 1 1 0 1 0 0 1 4
59 VVZA 1 1 0 1 0 0 1 4
60 Wartburgia asv 1 1 0 1 0 0 1 4
61 VSV 1 1 0 1 0 0 0 3
62 V.V. Bergen 1 1 0 1 0 0 1 5
63 DWSV 1 1 0 1 0 0 0 4
64 RKAV Volendam 1 0 1 0 0 0 4
65 Loosdrecht 1 1 0 1 0 0 1 6
66 Beemster 1 1 0 1 0 0 0 5
67 United sv/DAVO 1 1 0 1 0 0 1 7
68 HBOK 1 1 0 1 0 0 0 6
 
Mannen KNVB beker Amateurs 4e ronde
# Team Gesp. Winst Verlies Gelijk Punten Voor Tegen
1 Huizen 1 1 1 0 0 3 3 0
2 SDO 1 1 0 0 3 3 0
3 JOS Watergraafsmeer 1 1 0 0 3 6 4
4 Purmersteijn 1 1 0 0 3 4 2
5 Velsen Rkvv 1 1 1 0 0 3 3 1
6 Bilt De FC 1 1 1 0 0 3 2 0
7 Grasshoppers 1 1 1 0 0 3 2 0
8 DHSC 1 1 1 0 0 3 4 3
9 Hoofddorp s.v. 1 1 1 0 0 3 4 3
10 Koninklijke HFC 2 1 1 0 0 3 3 2
11 HBC 1 1 1 0 0 3 2 1
12 Hollandia T 1 1 1 0 0 3 2 1
13 SVL 1 1 1 0 0 3 2 1
14 Zuidvogels HSV De 1 1 1 0 0 3 2 1
15 SVA 1 1 1 0 0 3 2 2
16 Fortuna Wormerv. 1 1 0 0 3 2 2
17 DEM 1 0 1 0 0 2 2
18 Purmersteijn 1 1 0 1 0 0 2 2
19 Almere FC 1 1 0 1 0 0 3 4
20 Maarssen 1 1 0 1 0 0 3 4
21 Meern De 1 0 1 0 0 2 3
22 AFC 1 1 0 1 0 0 1 2
23 BOL 1 1 0 1 0 0 1 2
24 Kolping Boys 1 1 0 1 0 0 1 2
25 Zwaluwen 30 HCSV 1 1 0 1 0 0 1 2
26 Pancratius Rksv 1 1 0 1 0 0 4 6
27 Kennemers (de) 1 1 0 1 0 0 2 4
28 Scherpenzeel 1 1 0 1 0 0 1 3
29 Altius 1 1 0 1 0 0 0 2
30 Waterwijk asc 1 1 0 1 0 0 0 2
31 Kampong 1 1 0 1 0 0 0 3
32 Limmen 1 1 0 1 0 0 0 3