Direct lid worden Word vrijwilliger! Facebook logo
FC Almere Afgekeurde velden
Word vrijwilliger!Direct lid worden

Team indeling 2017/2018


Alleen favorite

Senioren

Almere FC 1

(Zaterdag) favorite
Trainer: Sandor Augustijn
Training
di 20:00 - 21:30 02-Kunstgras kl. 6
do 20:00 - 21:30 02-Kunstgras kl. 6
Augustijn, Dick
Overige staf
Dongen, Peter van
Teamspeler
Ghoudou, Abdoulzahim
Teamspeler
Hof, Tjeerd
Teamspeler
Hooites, Sam
Teamspeler
Smit, Mitchell
Technische staf
Augustijn, Sandor
Technische staf

Almere FC 2

(Zaterdag) favorite
Trainer: Ro Abendanon
Training
di 20:00 - 21:30 09-Gras kl. 5
do 20:00 - 21:30 09-Gras kl. 5
Lamfers, Sylvana
Overige staf
Smit, Mitchell
Teamspeler
Veer, Benjamin van 't
Technische staf

Almere FC 3

(Zondag) favorite
Trainer:
Training
wo 20:00 - 21:30 6B-Grasveld kl. 10 Dames
vr 20:30 - 22:00 2A-Kunstgras kl. 2
Bouman, Colly
Overige staf
Alberts, Danny
Teamspeler
Brug, Dennis van de
Teamspeler
Bulder, Darcey
Teamspeler
Burgers, Dennis
Teamspeler
Gimenez, Armando
Teamspeler
Plomp, Djem
Teamspeler
Schuurman, Jurgen
Teamspeler
Timmers, Franklin
Teamspeler
Eversdijk, Nick
Teamspeler

Almere FC 3

(Zaterdag) favorite
Trainer:
Training
do 20:00 - 21:30 06-Gras
Alonso Mardones Hermes, Daniël
Teamspeler
Bakker, Kevin
Teamspeler
Dijk, Nick van
Teamspeler
Dongen, Maarten van
Teamspeler
Gaag, Jan Willem van der
Teamspeler
Helderman, Jordy
Teamspeler
Koldenhoven, Steven van
Teamspeler
Lingen, Rick van der
Teamspeler
Loupatty, Milan
Teamspeler
Ochsendorf, Ernst
Teamspeler
Ochsendorf, Rutger
Teamspeler
Pluijm, Jeffrey van der
Teamspeler
Sasabone, Timo
Teamspeler
Smart, Ryan
Teamspeler
Westland, Maarten
Teamspeler
Winters, Dennis
Teamspeler
Winters, Marco
Teamspeler
Grinsven, Renger Ranier
Teamspeler

Almere FC 4

(Zondag) favorite
Trainer:
Training
di 20:00 - 21:30 05-Gras kl. 7 Dames
vr 20:00 - 21:30 03-Kunstgras kl. 7 Dames
Verburg, Frank
Overige staf
Aalpol, Nick
Teamspeler
Diender, Max
Teamspeler
Hammad, Omar
Teamspeler
Lozekoot, Maurice
Teamspeler
Monen, Jules
Teamspeler
Niesen, Jesper
Teamspeler
Niesen, Wesley
Teamspeler
Pappot, Yorick
Teamspeler
Scheij, Thomas
Teamspeler
Wessels, Bosley
Teamspeler
Woerden, Joran
Teamspeler
Hilderink, Bashar
Teamspeler

Almere FC 4

(Zaterdag) favorite
Trainer: Ferry Bóné
Training
ma 20:00 - 21:30 09-Gras
wo 20:45 - 21:45 02-Kunstgras kl. 11
Sangers, Rob
Overige staf
Bokhorst, Dennis
Teamspeler
Bóné, Davey
Teamspeler
Bóné, Jimmy
Teamspeler
Kloosterhuis, Michael
Teamspeler
Kroon, Rick
Teamspeler
Linger, Mart
Teamspeler
Molenaar, Mitchell
Teamspeler
Navarrete, Donny
Teamspeler
Sangers, Nick
Teamspeler
Stede, Marcelino van der
Teamspeler
Wezenberg, Joey
Teamspeler
Winkeler, Davey
Teamspeler
Bóné, Ferry
Technische staf

Almere FC 35+1

(Zondag) favorite
Trainer:
Training
do 20:30 - 22:00 6A-Grasveld kl. 7 Dames
Wolters van der Weij, Peter
Overige staf
Borgstede, Ab
Teamspeler
Fulpen, Koen van
Teamspeler
Hoek, Frank vd
Teamspeler
Ike, Arnout
Teamspeler
Kalloe, Rudi
Teamspeler
O'Brien, Karl
Teamspeler
Schleiffert, Sander
Teamspeler
Schouten, Michael
Teamspeler
Poels, Mario
Teamspeler

Almere FC 35+1

(Zaterdag) favorite
Trainer:
Training
di 20:00 - 21:30 6A-Grasveld kl. 12
Koenen, Henry
Overige staf
Puzic, Elvir
Overige staf
Hamming, M.
Teamspeler
Vries, Erwin de
Teamspeler
Sibbing, Marco
Teamspeler
Dool, Ricardo
Teamspeler
Gorissen, Peter
Teamspeler
Martens, Ed
Teamspeler
Munier, Luuk
Teamspeler
Bungener, Remco
Teamspeler
Melgers, Richard
Teamspeler
Swartz, Arlo
Teamspeler
Wezenbeek, Robin
Teamspeler

Almere FC 35+2

(Zondag) favorite
Trainer:
Training
do 20:30 - 22:00 6A-Grasveld kl. 14
Beek, Michael van
Teamspeler
Gerber, Duncan
Teamspeler
Grouw, Mark la
Teamspeler
Haselbekke, Erwin
Teamspeler
Henze, Franky
Teamspeler
Schellings, Jeremy
Teamspeler
Siliakus, Aron
Teamspeler
Vos, Patrick
Teamspeler
Winkel, Joost van
Teamspeler
Grosmann, Mark
Teamspeler

Almere FC Almere FC 5

(Zondag) favorite
Trainer: Krzysztof Kretkowski
Training
Zietara, Tobiasz
Overige staf
Bartoszewski, Karol
Teamspeler
Sejbuk, Marcin
Teamspeler
Kretkowski, Krzysztof
Technische staf




Senioren Vrouwen

Almere FC VR2

(Zaterdag) favorite
Trainer:
Training
ma 20:00 - 21:30 09-Gras kl. 8 Dames
wo 19:30 - 20:45 02-Kunstgras kl. 8 Dames
Achthoven, Gaudi Camille van
Teamspeler
Ar, Esra
Teamspeler
Isrie, Sharita
Teamspeler
Kemmink, Lorraine
Teamspeler
Kruijer, Eija
Teamspeler
Lageman, Ramona
Teamspeler
Lindeman - Van Os de Man, Kristel
Teamspeler
Lint, Maxime van
Teamspeler
Moes, Isabelle de
Teamspeler
Smit, Lisa
Teamspeler
Wielingen, Afansia
Teamspeler
Wijbenga, Romy
Teamspeler

Almere FC Almere FC VR1

(Zaterdag) favorite
Trainer: Frank Boatemaa
Training
Bockweg, Dick
Overige staf
Boatemah, Beatrice
Teamspeler
Dollard, Juanita
Teamspeler
Dumas, Sabine
Teamspeler
Ekkelenkamp, Elisa
Teamspeler
Hameren, Bobbi van
Teamspeler
Heide, Tara van der
Teamspeler
Rooze, Jaimy
Teamspeler
Steen, Lotte van der
Teamspeler
Steengraver, Daphne
Teamspeler
Vermeulen, Saskia
Teamspeler
Boatemaa, Frank
Technische staf




Onder 6

Almere FC JO6

(Zondag) favorite
Trainer: Paul Frieser
Training
Brush, Denzel

Groenewoud, Semih

Miloudi, Zubair el

Omar, Imran

Armee, Ferenc
Teamspeler
Balker, Jayrell
Teamspeler




Onder 7

Almere FC JO7 (Champions League)

(Zondag) favorite
Trainer: Fion Helderman
Training
wo 15:30 - 16:30 02-Kunstgras
Akachar, Moussa

Baffo, Daniel Prince

Boulahrouz, Rayan





Onder 9

Almere FC JO8-1

(Zaterdag) favorite
Trainer:
Training
ma 16:30 - 17:45 2A-Kunstgras kl. 1
wo 16:30 - 17:45 2A-Kunstgras kl. 1
Bouhali, Nassir
Teamspeler
Floris, Sean
Teamspeler
Schellings, Djayvin
Teamspeler

Almere FC JO8-2

(Zaterdag) favorite
Trainer:
Training
ma 16:30 - 17:45 2A-Kunstgras kl. 11
wo 16:30 - 17:45 2A-Kunstgras
Henriëtte, Uwayne
Teamspeler
Moorselaar, Jayden van
Teamspeler
Remers, Quinn
Teamspeler
Os, Richard van
Technische staf

Almere FC JO8-3

(Zaterdag) favorite
Trainer:
Training
ma 16:30 - 17:45 2B Kunstgras kl. 11
wo 16:30 - 17:45 02-Kunstgras
Bouhkim, Reda
Teamspeler
Chaibi, Raouan
Teamspeler
Jones, Xavhinio
Teamspeler
Zandvliet, Jahjari
Teamspeler

Almere FC JO8-4

(Zaterdag) favorite
Trainer: Rachid Bouchlarhem
Training
ma 16:30 - 17:45 2B Kunstgras kl. 11
wo 16:30 - 17:45 02-Kunstgras
Belfqih, Omar
Teamspeler
Bouchlarhem, Amine
Teamspeler
Burg, Jaro van den
Teamspeler
Houten, Nick van
Teamspeler
Meijer, Joshua
Teamspeler
Msahal, Akram
Teamspeler
Netten, Aron van
Teamspeler
Boer, Semmie de
Teamspeler

Almere FC JO9-1

(Zaterdag) favorite
Trainer: Dennis van der Linden
Training
ma 16:30 - 17:45 2B Kunstgras kl. 1
wo 16:30 - 17:45 2A-Kunstgras kl. 1
Aissati, Abdelkarim
Teamspeler
Bouchlarhem, Ziyad
Teamspeler
Dam, Jeán van
Teamspeler
Korrel, Luca
Teamspeler
Meyer, Miqel
Teamspeler
Gankema, Liam
Teamspeler

Almere FC JO9-2

(Zaterdag) favorite
Trainer:
Training
ma 16:30 - 17:45 03-Kunstgras kl. 12
wo 16:30 - 17:45 03-Kunstgras
Agard, Levinio
Teamspeler
Ek, Senna
Teamspeler
Misiedjan, Genoah
Teamspeler
Wiel, Milan van der
Teamspeler

Almere FC JO9-3

(Zaterdag) favorite
Trainer:
Training
ma 17:30 - 19:00 06-Gras kl. 12
wo 17:30 - 18:30 03-Kunstgras kl. 12
Davids, Jairo
Teamspeler
Grant, Cherano
Teamspeler
Gultepe, Ilias
Teamspeler
Haastrecht, Dean van
Teamspeler

Almere FC JO9-4

(Zaterdag) favorite
Trainer:
Training
ma 16:30 - 17:45 03-Kunstgras kl. 12
wo 16:30 - 17:45 03-Kunstgras kl. 13
Belhajji, Anouar
Teamspeler
Belliot, Dylencinio
Teamspeler
Donkelaar, Kiano van
Teamspeler
Kuijpers, Djayden
Teamspeler
Molyn, Malcolm
Teamspeler
Vos, Daniel
Teamspeler

Almere FC JO9-5

(Zaterdag) favorite
Trainer: Bobbi van Hameren
Training
ma 16:30 - 17:45 03-Kunstgras kl. 12
wo 16:30 - 17:45 03-Kunstgras
Alberts, Thijs
Teamspeler
Lannooy, Keslayne de
Teamspeler
Stavenuiter, Milo
Technische staf
Nijhuis, Arno
Technische staf
Hameren, Bobbi van
Technische staf

Almere FC JO9-6

(Zaterdag) favorite
Trainer: Damyan Fens
Training
ma 16:30 - 17:45 03-Kunstgras kl. 12
wo 16:30 - 17:45 03-Kunstgras
Fens, Thomas
Teamspeler
Fens, Remco
Technische staf

Almere FC JO9-7

(Zaterdag) favorite
Trainer: Danny Riekerk
Training
ma 16:30 - 17:45 03-Kunstgras kl. 12
wo 16:30 - 17:45 03-Kunstgras
Hagenbeek, Dylan
Teamspeler
Harper, Jayden
Teamspeler
Riekerk, Benjamin
Teamspeler
Teunissen, Jermo
Teamspeler
Uiterloo, Shane
Teamspeler
Vazquez Hernandez, Gabriel
Teamspeler
Riekerk, Danny
Technische staf




Onder 11

Almere FC JO10-1

(Zaterdag) favorite
Trainer:
Training
di 17:00 - 18:30 2B Kunstgras kl. 11
do 17:00 - 18:30 02-Kunstgras kl. 11
Bruggen, Joshua van
Teamspeler
Pop, Patric
Teamspeler
Wilsterman, Jayden
Teamspeler

Almere FC JO10-2

(Zaterdag) favorite
Trainer:
Training
di 17:00 - 18:30 02-Kunstgras kl. 11
do 17:00 - 18:30 5B Grasveld kl. 11
Helderman, Jaimy
Teamspeler
Menig, Jaydon
Teamspeler
Mol, Sebastiaan
Teamspeler
Sluis, Beau van der
Teamspeler

Almere FC JO10-3

(Zaterdag) favorite
Trainer: Adrian Rijmers
Training
di 17:00 - 18:30 05-Gras kl. 11
do 17:00 - 18:30 02-Kunstgras kl. 11
Rijmers, Finn
Teamspeler
Vijent, Shaqulle
Teamspeler
Garcia Moes, Dani José
Teamspeler

Almere FC JO10-4

(Zaterdag) favorite
Trainer: Rensel Brandao
Training
di 17:00 - 18:30 05-Gras kl. 12
do 17:00 - 18:30 05-Gras kl. 12
Amelo, Shae
Teamspeler
Kas, Dylan
Teamspeler
Romeo, Rehuël
Teamspeler
Venverloo, Guillaume
Teamspeler

Almere FC JO10-5

(Zaterdag) favorite
Trainer: M Hoever
Training
di 17:00 - 18:30 05-Gras kl. 12
do 17:00 - 18:30 05-Gras kl. 12
Belliot, Guilliano
Teamspeler
Bruijn, Liam de
Teamspeler
Fränkel, Rychano
Teamspeler
Hemelrijk, Yustin
Teamspeler
Klip, Dylan
Teamspeler
Pardjo, Dayen
Teamspeler
Smit, Jamie de
Teamspeler
Hoever, M
Technische staf

Almere FC JO11-1

(Zaterdag) favorite
Trainer: Tjeerd Hof
Training
di 17:00 - 18:30 09-Gras kl. 15
do 17:00 - 18:30 09-Gras kl. 15
Hof, Tjeerd
Overige staf
Bali, Sami el
Teamspeler
Blesing, Samuel
Teamspeler
Elsing, Wessel
Teamspeler
Hernandez, Ocean
Teamspeler
Meivogel, Bram
Teamspeler
Miloudi, Rayan el
Teamspeler
Niemel, Chigelny
Teamspeler
Purperhart, Xavjè
Teamspeler

Almere FC JO11-2

(Zaterdag) favorite
Trainer: Daniel Lubbers
Training
di 17:30 - 18:45 06-Gras kl. 13
do 17:30 - 18:45 05-Gras kl. 13
Bigot, Luca
Teamspeler
Es, Maurice van
Teamspeler
Leer, Zahir
Teamspeler
Lubbers, Darragh
Teamspeler
Pop, Vladimir
Teamspeler
Amar, Yaïr
Teamspeler
Lubbers, Daniel
Technische staf

Almere FC JO11-3

(Zaterdag) favorite
Trainer: Evert-Jan Teunis
Training
di 17:15 - 18:30 02-Kunstgras kl. 12
do 17:15 - 18:30 06-Gras
Atssilali, Soufyan
Teamspeler
Hood, Gio
Teamspeler
Teunis, Robbert
Teamspeler
Teunis, Evert-Jan
Technische staf

Almere FC JO11-4

(Zaterdag) favorite
Trainer: Ronald Langguth
Training
di 17:00 - 18:30 02-Kunstgras kl. 13
do 17:00 - 18:30 06-Gras kl. 13
Chirino, Givaino
Teamspeler
Dicorato, Matteo
Teamspeler
Jong, Jim de
Teamspeler
Rijswijk, Mylan van
Teamspeler
Virlan, Gianni
Teamspeler

Almere FC JO11-5

(Zaterdag) favorite
Trainer:
Training
di 17:00 - 18:30 06-Gras kl. 14
do 17:00 - 18:30 06-Gras kl. 14
Hoek, Keano van
Teamspeler
Laverman, Dano
Teamspeler
Bakker, Stef
Teamspeler

Almere FC JO11-6

(Zaterdag) favorite
Trainer: Danny Riekerk
Training
ma 18:00 - 19:00 6B-Grasveld kl. 14
wo 18:00 - 19:00 3B-Kunstgras kl. 14
Lunstroo, Daniëlle
Overige staf
Cutov, Robert
Teamspeler
Riekerk, Noah
Teamspeler
Lunstroo, Tim
Teamspeler
Riekerk, Danny
Technische staf

Almere FC Almere FC JO11-7

(Zaterdag) favorite
Trainer: Jordy Teunis
Training
Fransberg, Kemaro
Teamspeler
Teunis, Jordy
Technische staf




Onder 11 Meiden

Almere FC Almere FC MO11-1

(Zaterdag) favorite
Trainer: Jeffrey Halsema
Training
Babel, Jahnaira
Teamspeler
Belliot, Feliciana
Teamspeler
Hahn, Megan
Teamspeler
Halsema, Jenne-Lynn
Teamspeler
Meurs, Isabella
Teamspeler
Smid, Sophie
Teamspeler
Smit, Xena
Teamspeler
Tauber, Haylie
Teamspeler
Halsema, Jeffrey
Technische staf




Onder 13

Almere FC JO12-1

(Zaterdag) favorite
Trainer: Anouar El Yaakoubi
Training
di 17:00 - 18:30 03-Kunstgras kl. 16
do 17:00 - 18:30 03-Kunstgras kl. 16
Ait El Fassi, Samir
Teamspeler
Bachir, Rayan el
Teamspeler
Boutaajajin, Adil
Teamspeler
Claassen, Royce
Teamspeler
Douma, Filbert Aghedo
Teamspeler
Kraneveldt, Kevin
Teamspeler
Purperhart, Raigel
Teamspeler
Roks, Paskal
Teamspeler
Sluis, Sem van der
Teamspeler
Staats, Noah
Teamspeler
Voogd, Brandon de
Teamspeler
El Yaakoubi, Anouar
Technische staf

Almere FC JO12-2

(Zaterdag) favorite
Trainer: Lando Sandaal
Training
ma 18:30 - 20:00 3A Kunstgras
wo 18:30 - 20:00 6A-Grasveld kl. 2
Bohaddou, Youssef
Teamspeler
Danning, Lorayno
Teamspeler
Davids, Oracio
Teamspeler
Dool, Denley
Teamspeler
Vreden, Jayhlen
Teamspeler
Hokken, Noah
Teamspeler
Sandaal, Lando
Technische staf

Almere FC JO12-3

(Zaterdag) favorite
Trainer: Miguel Vasco
Training
ma 18:00 - 19:30 3B-Kunstgras
wo 18:30 - 20:00 6B-Grasveld
Akachar, Mohamed
Teamspeler
Balestracci, Finn
Teamspeler
Batuk, Yusuf
Teamspeler
Heer, Jay de
Teamspeler
Jones, Lichaino
Teamspeler
Kartaloglu, Ogulcan
Teamspeler
Lemmeren, Fernando van
Teamspeler
Pranaware, Reshyne
Teamspeler
Prins, Lenn
Teamspeler
Spronsen, Jayden van
Teamspeler
Vasco, Miguel
Teamspeler
Voogd, Jason de
Teamspeler
Zee, Buster van der
Teamspeler
Ruighaver, Viggo
Teamspeler
Mahdi, Cinan
Technische staf
Prins, Mark
Technische staf

Almere FC JO12-4

(Zaterdag) favorite
Trainer: Maurice Lozekoot
Training
ma 18:30 - 20:00 5A Grasveld kl. 3
wo 18:30 - 20:00 3A Kunstgras
Bendanon, Shani
Teamspeler
Blokker, Sven
Teamspeler
Bos, Mauro
Teamspeler
Canais, Sandro
Teamspeler
Ettaibi, Nasreddine
Teamspeler
Galstjan, Gurgen
Teamspeler
Gülal, Nazmi
Teamspeler
Hamstra, Bas
Teamspeler
Jettari, Rida el
Teamspeler
Khodabaks, Iedjaaz
Teamspeler
Kuijs, Daninchio
Teamspeler
Martha, Romeo
Teamspeler
Stiekema, Demba
Teamspeler
Zeroual, Amir
Teamspeler
Lozekoot, Maurice
Technische staf

Almere FC JO13-1

(Zaterdag) favorite
Trainer: Benjamin van 't Veer
Training
di 17:00 - 18:30 03-Kunstgras kl. 3
do 17:00 - 18:30 3B-Kunstgras kl. 3
Aretz, Sem
Teamspeler
Asperen, Georgey van
Teamspeler
Beusekom, Dean van
Teamspeler
Herbert, Lars
Teamspeler
Klünnen, Jurre
Teamspeler
Meer, Mauro van der
Teamspeler
Szokol, Dean
Teamspeler
Veer, Benjamin van 't
Technische staf

Almere FC JO13-2

(Zaterdag) favorite
Trainer: Marc Krams
Training
ma 18:30 - 20:00 5B Grasveld
wo 18:30 - 20:00 02-Kunstgras kl. 3
Asiabi Eshghi, Rayin
Teamspeler
Krams, Mike
Teamspeler
Mohr, Djayren
Teamspeler
Mol, Simon
Teamspeler
Rosier, Xander
Teamspeler
Schenk, Daan
Teamspeler
Snijdelaar, Milan
Teamspeler
Teunis, Jordy
Teamspeler
Krams, Marc
Technische staf

Almere FC JO13-4

(Zaterdag) favorite
Trainer: Stefan van der Heide
Training
ma 18:30 - 20:00 6B-Grasveld kl. 4
wo 18:30 - 20:00 2B Kunstgras
Marcks, Renée
Overige staf
Es, Arnaud van
Teamspeler
Heijlman, Cedric
Teamspeler
Koekebakker, Jeremy
Teamspeler
Martinez, Jaylian
Teamspeler
Verschuur, Jordy
Teamspeler
Heide, Stefan van der
Technische staf




Onder 13 Meiden

Almere FC MO13-1

(Zaterdag) favorite
Trainer:
Training
ma 17:30 - 18:30 03-Kunstgras kl. 8 Dames
wo 17:30 - 18:30 3B-Kunstgras kl. 9 Dames
Vermeulen, Saskia
Lokale staf
Ahmad, Reha
Teamspeler
Deusing, Fleur
Teamspeler
Kruk, Lisa van de
Teamspeler
Pauel, Senna
Teamspeler
Pruim, Jill
Teamspeler
Purperhart, Chevennely
Teamspeler
Ruts, Eva
Teamspeler
Vos, Anouk
Teamspeler




Onder 15

Almere FC JO14-1

(Zaterdag) favorite
Trainer: Richard Baijards
Training
di 18:30 - 20:00 02-Kunstgras
do 18:30 - 20:00 02-Kunstgras
Ait el Fassi, Amine
Teamspeler
Bali, Mounssif el
Teamspeler
Bos, Rick
Teamspeler
Costa, Delano Da
Teamspeler
Salles, Luigi
Teamspeler
Scheer, Sem v.d.
Teamspeler
Spek, Jim
Teamspeler
Venderbosch, Bas
Teamspeler
Wit, Wim de
Technische staf
Baijards, Richard
Technische staf

Almere FC JO14-2

(Zaterdag) favorite
Trainer: Marcelino van der Stede
Training
ma 17:30 - 19:00 2B Kunstgras kl. 7 Dames
wo 18:30 - 20:00 2A-Kunstgras kl. 8 Dames
Hok-A-Hin, Delano
Teamspeler
Netten, Sam van
Teamspeler
Niewöhner, Tijmen
Teamspeler
Stoffels, Oyani
Teamspeler
Petrick, Leroy
Technische staf
Stede, Marcelino van der
Technische staf

Almere FC JO15-1

(Zaterdag) favorite
Trainer: Pim Böhmermann
Training
di 18:30 - 20:00 02-Kunstgras kl. 10 Dames
do 18:30 - 20:00 02-Kunstgras kl. 10 Dames
Maatman, René
Overige staf
Klünnen, Wybe
Teamspeler
Maatman, Gina
Teamspeler
Mensah, Jesse K.A.
Teamspeler
Santen, Hyden van
Teamspeler
Saro, Nasario
Teamspeler
Woudstra, Neil
Teamspeler

Almere FC JO15-2

(Zaterdag) favorite
Trainer: Erik de Vos
Training
di 18:30 - 20:00 3A Kunstgras
do 18:30 - 20:00 09-Gras
Vos, Erik de
Overige staf
Achbab, Zakaria
Teamspeler
Cherrat, Safwan
Teamspeler
Griffioen, Dave
Teamspeler
Kraneveldt, Jason
Teamspeler
Moumen, Tarik
Teamspeler
Richardson, Thijmen
Teamspeler
Roelvink, Jasper
Teamspeler
Willemse, Leroy
Teamspeler
Wouter, Jerynho
Teamspeler
Brummelhaus, Bas
Teamspeler

Almere FC JO15-3

(Zaterdag) favorite
Trainer: Jeroen van den Berg
Training
di 18:30 - 20:00 2B Kunstgras
do 18:30 - 20:00 09-Gras
Berg, Jeroen van den
Overige staf
Es, Laurens van
Teamspeler
Klinker, Luciano
Teamspeler
Koeree, Joey
Teamspeler

Almere FC JO15-4

(Zaterdag) favorite
Trainer: Ralph Goeloe
Training
ma 18:30 - 20:00 3B-Kunstgras kl. 10 Dames
wo 18:30 - 20:00 5A Grasveld kl. 10 Dames
Kunick, Bailey
Teamspeler
Goeloe, Ralph
Technische staf

Almere FC Almere FC JO14-3

(Zaterdag) favorite
Trainer: Francois Arnaud De Calavon
Training
Hougardy, Timo
Teamspeler
Roos, Matthew
Teamspeler
Reppenhagen, Klaudiusz
Teamspeler
Arnaud De Calavon, Francois
Technische staf




Onder 15 Meiden

Almere FC MO15-1

(Zaterdag) favorite
Trainer: Denis Ruts
Training
ma 18:30 - 20:00 09-Gras kl. 8 Dames
wo 18:30 - 20:00 3B-Kunstgras kl. 7 Dames
Ahmad, Reha
Teamspeler
Alfaroky, Romaisa
Teamspeler
Bakker, Tessa
Teamspeler
Brands, Jessica
Teamspeler
Lasten, Carmen
Teamspeler
Linden, Chimène van der
Teamspeler
Meijer, Barbara
Teamspeler
Msahal, Dikra
Teamspeler
Velzen, Jessie van
Teamspeler
Bungener, Remco
Technische staf
Ruts, Denis
Technische staf

Almere FC Almere FC MO15-2

(Zaterdag) favorite
Trainer:
Training
Aerts, Aster
Teamspeler
Anbergen, Maece
Teamspeler
Bigot, Kyra
Teamspeler
Buitenhuis, Ruby
Teamspeler
Bungener, Charlotte
Teamspeler
Grand, Chelsea
Teamspeler
Herbert, Sanne
Teamspeler
Hoogewerf, Alanis
Teamspeler
Kruk, Esmee van de
Teamspeler
Mohr, Djewemy
Teamspeler
Reerink, Noémy
Teamspeler
Ruts, Sarah
Teamspeler
Wilsterman, Moriaha
Teamspeler
Ruts, Denis
Technische staf




Onder 17

Almere FC JO17-1

(Zaterdag) favorite
Trainer: Eric Beltzer
Training
di 20:00 - 21:30 03-Kunstgras kl. 1
do 20:00 - 21:30 03-Kunstgras kl. 1
Martens, Ed
Overige staf
Ederveen, Sven
Teamspeler
Elbouazati, Abdelkarim
Teamspeler
Pina de Oliveira, Dario Xavier
Teamspeler
Santos Branco Marti, Diego Jeremaih dos
Teamspeler
Schaerlaeckens, Stefan
Teamspeler
Steengraver, Bjorn
Teamspeler
Beltzer, Eric
Technische staf

Almere FC JO17-2

(Zaterdag) favorite
Trainer: Aniel Gobind
Training
di 20:00 - 21:30 03-Kunstgras kl. 1
do 20:00 - 21:30 03-Kunstgras kl. 1
Pos, Peter
Overige staf
Ree, Ronald de
Overige staf
Nyanyo, Dion
Teamspeler
Klinker, Sergio
Teamspeler
Straal, Malik
Teamspeler
Boxtel, Gian van
Teamspeler
Bosman, Ryan
Teamspeler
Hart, Samual
Teamspeler
Pos, Pjotr
Teamspeler
Ree, Max de
Teamspeler
Santos Branco Marti, Diego Jeremaih dos
Teamspeler
Schouten, Danny
Teamspeler
Seyedmehdi, Dominick
Teamspeler
Wolters van der Weij, Max
Teamspeler
Appah, Aaron
Teamspeler
Bourne, Jaden
Teamspeler
Dijk, Mathijs van
Teamspeler
Gobind, Aniel
Technische staf

Almere FC JO17-4

(Zaterdag) favorite
Trainer: Ron Michiels
Training
ma 20:00 - 21:30 6B-Grasveld kl. 15
wo 20:00 - 21:30 3B-Kunstgras kl. 5
Beijnes, Eddy
Overige staf
Beijnes, Wesley
Teamspeler
Ewaart, Willem
Teamspeler
Mulla Ibrahim, Muhamad
Teamspeler
Siems, Michiel
Teamspeler
Vocking, Thijs
Teamspeler
Yusuf, Abdullahi Bashir
Teamspeler
El Basuoni, Whesem
Teamspeler
Michiels, Ron
Technische staf

Almere FC JO17-5

(Zaterdag) favorite
Trainer: Mario Poels
Training
ma 20:00 - 21:30 5A Grasveld kl. 15
wo 20:00 - 21:30 3B-Kunstgras kl. 8 Dames
Boomhouwer, Max
Teamspeler
Geel, Ricardo
Teamspeler
Kerssemakers, Luciano
Teamspeler
Mpishi, Isaac
Teamspeler
Tarigan, Dennis
Teamspeler
Tawia, Emmanuel
Teamspeler
Hoek, Frank vd
Technische staf
Poels, Mario
Technische staf




Onder 17 Meiden

Almere FC MO17-1

(Zaterdag) favorite
Trainer: Ruben Steengraver
Training
di 18:30 - 20:00 09-Gras kl. 10 Dames
do 18:30 - 20:00 2B Kunstgras kl. 7 Dames
Gille, Monique
Overige staf
Bron, Tess
Teamspeler
Does, Renée
Teamspeler
Haak, Lise
Teamspeler
Jacobino, Jill
Teamspeler
Netten, Rachel van
Teamspeler
Steengraver, Kirsten
Teamspeler
Steengraver, Irma
Technische staf
Steengraver, Ruben
Technische staf




Onder 19

Almere FC JO19-1

(Zaterdag) favorite
Trainer: Dennis Kooistra
Training
di 18:45 - 20:15 03-Kunstgras kl. 17
do 18:45 - 20:15 3A Kunstgras
Leeuwen, Jacobus van
Overige staf
Dool, Jordy
Teamspeler
Griffioen, Ricky
Teamspeler
Montfoort, Bas van
Teamspeler
Raschat, Jeremy
Teamspeler
Kalloe, Karan
Teamspeler
Wisker, Bas
Teamspeler
Eleiwi, Maad
Teamspeler
Plomp, Boyd
Teamspeler
Sta van Uiter, Justin
Teamspeler
Wijnruit, Keanu
Teamspeler
Plomp, Markwin
Technische staf

Almere FC JO19-2

(Zaterdag) favorite
Trainer: Dani Puzic
Training
di 18:45 - 20:15 03-Kunstgras kl. 17
do 18:45 - 20:15 3B-Kunstgras
Barends, Dion
Teamspeler
Hoorn, Dominique den
Teamspeler
Kashyap, Rohit
Teamspeler
Luger, Thom
Teamspeler
Parto, Rivano
Teamspeler
Siebelink, Max
Teamspeler
Zand, Can
Teamspeler
Zuidema, Bronger
Teamspeler
Puzic, Dani
Technische staf




Onder 19 Meiden

Almere FC MO19-1

(Zaterdag) favorite
Trainer:
Training
ma 20:00 - 21:30 02-Kunstgras kl. 7 Dames
wo 20:00 - 21:30 09-Gras kl. 7 Dames
Steengraver, Irma
Overige staf
Reingoud, Jaden
Teamspeler
Vermast, Mikki
Teamspeler
Zalmstra, Jamie
Teamspeler