Standen 2022/2023

terug

Mannen Zaterdag standaard (A-cat)

#GWGLVP+-PM
1 FC Hilversum 1 9 8 0 1 2441 8 0
2 Olympia '25 1 9 6 2 1 2026 12 0
3 Hees 1 9 5 3 1 1831 12 0
4 AH'78 1 9 5 1 3 1616 16 0
5 Zeist 1 9 5 0 4 1516 16 0
6 TOV 1 9 3 4 2 1319 14 0
7 Wasmeer 1 9 3 4 2 1317 17 0
8 Odysseus '91 1 9 3 1 5 1012 17 0
9 Laren 99 sv 1 9 3 1 5 1012 27 0
10 Hercules 1 9 2 3 4 916 21 0
11 Almere FC 1 9 3 0 6 911 18 0
12 Altius 1 9 3 0 6 914 28 0
13 Baarn sv 1 9 2 1 6 714 23 0
14 DOSC 1 9 2 0 7 613 29 0

Mannen Zaterdag reserve (A-cat)

#GWGLVP+-PM
1 Ilpendam 2 8 8 0 0 2425 8 0
2 Volendam (rkav) 3 9 6 1 2 1932 16 0
3 CSW 2 9 6 1 2 1924 12 0
4 WV-HEDW 3 9 5 3 1 1826 13 0
5 AFC Ajax 3 9 5 1 3 1627 19 0
6 Swift 2 9 5 1 3 1622 16 0
7 DVVA csv. 2 9 5 1 3 1616 11 0
8 Zandvoort s.v. 2 9 4 1 4 1315 15 0
9 Castricum FC 2 9 3 1 5 1013 22 0
10 AMVJ 2 9 3 0 6 914 27 0
11 BOL 2 9 1 4 4 714 15 0
12 Wartburgia asv 2 8 1 3 4 612 29 0
13 BFC 2 8 0 1 7 18 27 0
14 Almere FC 2 8 0 0 8 011 29 0

Mannen Zaterdag reserve

#GWGLVP+-PM
1 Forza Almere 2 8 6 1 1 1951 15 0
2 Muiden sc. 2 8 6 1 1 1931 15 0
3 Waterwijk asc 4 8 5 1 2 1628 17 0
4 NVC 3 7 4 2 1 1422 13 0
5 SDO 5 7 3 2 2 1119 17 0
6 Almere FC 6 6 3 0 3 918 18 0
7 FC Weesp 3 7 2 2 3 822 22 0
8 ASV '65 3 7 2 1 4 720 22 0
9 Waterwijk asc 5 7 2 0 5 617 28 0
10 Forza Almere 3 7 2 0 5 614 31 0
11 Nederhorst vv 5 6 1 0 5 36 31 0
12 Loosdrecht 8 4 0 0 4 07 26 0

Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks

#GWGLVP+-PM
1 SDO MO11-1 6 5 1 0 1655 7 0
2 IJsselmeervogels MO11-1 5 3 1 1 1030 12 0
3 AFC Quick 1890 MO11-1 5 2 0 3 618 30 0
4 Forza Almere MO11-1 5 1 1 3 414 20 0
5 AFC Quick 1890 MO11-2 5 1 0 4 311 35 0
6 Almere FC JO11-6 2 0 1 1 12 26 0

Onder 11 (2e fase)

#GWGLVP+-PM
1 RKAVIC JO11-3 4 3 1 0 1029 13 0
2 FC Amsterdam JO11-2 3 3 0 0 919 6 0
3 Abcoude fc JO11-4 3 2 1 0 717 9 0
4 AFC IJburg JO11-6 4 2 1 1 716 14 0
5 DRC JO11-1 4 2 0 2 616 17 0
6 Buitenboys sc. JO11-6 4 1 0 3 317 35 0
7 AS'80 JO11-11 4 0 1 3 19 19 0
8 Almere FC JO11-5 4 0 0 4 012 22 0

G-Voetbal Zaterdag (najaar)

#GWGLVP+-PM
1 Soest SO G1 7 5 1 1 1635 8 0
2 NVC G2JM 8 4 1 3 1330 25 0
3 Only Friends G4JM 7 3 0 4 914 25 0
4 CJVV G1 7 2 1 4 717 24 0
5 Almere FC G1JM 7 2 1 4 720 34 0
6 Olympia '25 G1 4 0 0 4 06 20 0

Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks

#GWGLVP+-PM
1 FC Weesp JO12-4 5 5 0 0 1537 11 0
2 Muiden sc. JO12-1 6 4 0 2 1249 19 0
3 Buitenboys JO12-4JM 5 3 1 1 1023 12 0
4 Geinburgia sv. JO12-1 4 3 0 1 918 12 0
5 Almere FC JO12-4 6 2 1 3 736 35 0
6 AS'80 JO12-10 6 2 0 4 614 43 0
7 Sporting Almere JO12-3 5 1 0 4 313 35 0
8 Forza Almere JO12-2 5 0 0 5 011 34 0

Onder 12 (2e fase)

#GWGLVP+-PM
1 Muiden sc. JO12-1 4 3 0 1 930 12 0
2 Meer De sv. JO12-3 4 3 0 1 926 14 0
3 Sporting Almere JO12-2 4 2 1 1 722 18 0
4 FC Weesp JO12-4 4 2 1 1 718 16 0
5 ASV '65 JO12-2JM 4 2 0 2 623 15 0
6 Buitenboys sc. JO12-7 4 2 0 2 622 28 0
7 Almere FC JO12-4 4 1 0 3 314 33 0
8 AFC IJburg JO12-5 4 0 0 4 09 28 0

Onder 16 Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase A-Cat)

#GWGLVP+-PM
1 AS'80 JO16-1 4 4 0 0 1217 7 0
2 TABA afc JO16-1 4 2 1 1 711 10 0
3 Zuidoost United JO16-1 4 1 1 2 44 9 0
4 Almere FC JO16-1 4 1 0 3 38 10 0
5 DTA Fortius asv JO16-2 4 1 0 3 39 13 0
6 Almere FC JO16-1 2 0 0 2 05 8 0

Onder 13 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase A-Cat)

#GWGLVP+-PM
1 Waterwijk asc JO13-2 5 5 0 0 1514 2 0
2 Almere FC JO13-1 5 4 0 1 1210 5 0
3 AS'80 JO13-2 5 3 0 2 913 10 0
4 Sporting Almere JO13-1 5 2 0 3 612 9 0
5 Forza Almere JO13-1 5 1 0 4 36 18 0
6 Buitenboys sc JO13-2JM 5 0 0 5 01 12 0

Onder 16 (2e fase A-cat)

#GWGLVP+-PM
1 AS'80 JO16-1 5 4 1 0 1328 4 0
2 Dijk De asv JO16-1 5 4 1 0 1315 2 0
3 Almere FC JO16-1 5 3 0 2 910 12 0
4 DRC JO16-1 5 2 2 1 89 9 0
5 Volendam (rkav) JO16-2 5 2 0 3 610 13 0
6 Buitenboys sc. JO16-2 5 2 0 3 611 17 0
7 DTA Fortius asv JO16-2 5 1 0 4 312 17 0
8 BFC JO16-2 5 0 0 5 03 24 0

Onder 13 (2e fase A-cat)

#GWGLVP+-PM
1 Waterwijk asc JO13-3 5 4 1 0 1318 5 0
2 BFC JO13-3 5 3 2 0 1113 6 0
3 Almere FC JO13-1 5 3 1 1 1019 5 0
4 FC Weesp JO13-1 5 2 1 2 710 8 0
5 Sporting Almere JO13-1 5 2 0 3 612 14 0
6 Buitenboys sc JO13-2JM 4 0 2 2 22 13 0
7 AS'80 JO13-3 5 0 2 3 27 16 0
8 Forza Almere JO13-1 4 0 1 3 12 16 0

Onder 17 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

#GWGLVP+-PM
1 Waterwijk asc JO17-3 4 4 0 0 1219 4 0
2 BFC JO17-3 4 1 2 1 510 10 0
3 Muiderberg sc. JO17-1 3 1 1 1 48 5 0
4 Zuidvogels HSV De JO17-2 3 1 0 2 38 11 0
5 Almere FC JO17-1 4 0 1 3 16 21 0
6 Zuidvogels HSV De JO17-2 2 0 0 2 02 9 0

Onder 17 (2e fase)

#GWGLVP+-PM
1 Almere FC JO17-1 5 4 1 0 1328 6 0
2 VVZ '49 JO17-2 3 2 1 0 732 4 0
3 BFC JO17-4 4 2 0 2 69 8 0
4 Huizen JO17-3 3 1 1 1 43 7 0
5 Hertha JO17-2 4 1 1 2 45 15 0
6 Victoria JO17-5 4 1 0 3 38 22 0
7 Laren 99 sv JO17-3 3 0 0 3 07 30 0

Onder 16 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

#GWGLVP+-PM
1 Zuidvogels HSV De JO16-1 4 3 1 0 1016 10 0
2 Purmerend JO16-1 4 2 1 1 713 10 0
3 Almere FC JO16-2 4 1 1 2 48 6 0
4 BFC JO16-4 4 1 1 2 410 13 0
5 Zaandijk JO16-2 4 1 0 3 310 18 0
6 Zaandijk JO16-2 1 0 0 1 03 6 0

Onder 16 (2e fase)

#GWGLVP+-PM
1 ODIN 59 JO16-3 4 4 0 0 1218 10 0
2 BFC JO16-4 5 3 1 1 1016 9 0
3 Zaandijk JO16-2 5 2 1 2 714 9 0
4 Almere FC JO16-2 3 2 0 1 66 5 0
5 OSV JO16-1 5 2 0 3 618 13 0
6 Meteoor De sv. JO16-1 5 2 0 3 621 28 0
7 Muiden JO16-1JM 4 1 1 2 412 18 0
8 HBC JO16-2 5 0 1 4 18 21 0

Onder 15 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

#GWGLVP+-PM
1 Huizen JO15-2 5 5 0 0 1530 3 0
2 Almere FC JO15-1 5 4 0 1 1221 8 0
3 Zuidvogels HSV De JO15-2 5 2 0 3 616 21 0
4 BFC JO15-5 5 2 0 3 612 22 0
5 FC Weesp JO15-1 5 1 0 4 312 20 0
6 Muiderberg sc. JO15-1 5 1 0 4 39 26 0

Onder 15 (2e fase)

#GWGLVP+-PM
1 De Wherevogels JO15-1 5 4 0 1 1216 6 0
2 DRC JO15-2 5 3 1 1 1019 12 0
3 Waterwijk asc JO15-2 5 3 1 1 1016 10 0
4 Volendam (rkav) JO15-3 5 3 0 2 930 7 0
5 Buitenboys sc. JO15-3 5 2 0 3 66 12 0
6 Almere FC JO15-1 5 2 0 3 67 20 0
7 SDOB JO15-1 5 1 1 3 46 12 0
8 Kadoelen sv. JO15-1 5 0 1 4 16 27 0

Onder 14 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

#GWGLVP+-PM
1 RKAVIC JO14-3 5 5 0 0 1536 4 0
2 DESTO JO14-3 5 3 1 1 1022 7 0
3 Kockengen JO14-1 5 2 1 2 715 17 0
4 Almere FC JO14-2 5 2 0 3 613 24 0
5 Abcoude fc JO14-2 4 1 0 3 310 17 0
6 Maarssen JO14-3 4 0 0 4 03 30 0

Onder 14 (2e fase)

#GWGLVP+-PM
1 Purmerend JO14-1 5 5 0 0 1524 2 0
2 JOS Watergraafsmeer JO14-1 4 4 0 0 1221 9 0
3 Volendam (rkav) JO14-2 5 2 1 2 711 10 0
4 FC Weesp JO14-2 5 2 1 2 74 10 0
5 SDOB JO14-1 5 2 0 3 67 13 0
6 Abcoude fc JO14-2 5 1 1 3 410 15 0
7 DRC JO14-1 4 1 0 3 34 8 0
8 Almere FC JO14-2 5 0 1 4 14 18 0

Onder 13 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

#GWGLVP+-PM
1 AS'80 JO13-8 5 5 0 0 1527 12 0
2 FC Weesp, JO13-3JM 5 4 0 1 1225 12 0
3 Buitenboys sc. JO13-6 5 2 0 3 615 16 0
4 BFC JO13-5 5 2 0 3 611 13 0
5 Waterwijk asc JO13-8 5 1 0 4 314 26 0
6 Almere FC JO13-4 5 1 0 4 39 22 0

Onder 13 (2e fase)

#GWGLVP+-PM
1 AS'80 JO13-9 5 4 1 0 1329 8 0
2 Altius JO13-3 5 3 0 2 924 15 0
3 SCPB'22 MO13-1 5 2 2 1 811 10 0
4 Sporting Martinus JO13-7 5 1 3 1 613 14 0
5 TABA afc JO13-4 5 1 2 2 515 20 0
6 GeuzenMiddenmeer JO13-4 5 1 2 2 510 16 0
7 Almere FC JO13-4 4 1 0 3 38 13 0
8 AFC IJburg JO13-6 4 1 0 3 37 21 0

Mannen Zondag reserve

#GWGLVP+-PM
1 Hooglanderveen 6 7 5 1 1 1626 11 0
2 Almere FC 4 7 5 0 2 1535 15 0
3 AS'80 4 7 4 0 3 1235 31 0
4 Hoogland 9 7 3 2 2 1120 23 0
5 Amsvorde 3 6 3 1 2 1024 9 0
6 Hoogland 7 6 2 2 2 820 21 0
7 KVVA 3 6 2 2 2 820 24 0
8 Allen Weerbaar 4 6 2 0 4 621 29 0
9 Waterwijk asc 5 5 1 2 2 512 14 0
10 APWC 2 7 1 0 6 312 35 0
11 AFC Quick 1890 5 2 0 0 2 02 15 0
12 Waterwijk asc 5 0 0 0 0 00 0 0

Mannen 35+ Zondag (najaar)

#GWGLVP+-PM
1 Parkstad SV 35+1 8 7 0 1 2137 7 0
2 RCZ 35+1 8 5 2 1 1729 15 0
3 SV Rood-Wit Zaanstad 35+1 7 5 1 1 1628 10 0
4 Ilpendam 35+1 7 5 0 2 1521 14 0
5 Purmersteijn 35+1 8 5 0 3 1529 25 0
6 Ilpendam 35+2 7 4 1 2 1334 15 0
7 WV-HEDW 35+1 8 3 2 3 1114 16 0
8 ASC De Volewijckers 35+1 8 3 2 3 1127 32 0
9 De Wherevogels 35+1 8 3 1 4 1026 28 0
10 Almere FC 35+1 7 1 1 5 414 25 0
11 GSV 35+2 8 0 0 8 017 49 0
12 GSV 35+1 8 0 0 8 08 48 0

Vrouwen 30+ Vrijdag Toernooivorm 7x7 (najaar)

#GWGLVP+-PM
1 NVC VR30+1 16 10 2 4 3220 7 0
2 Sporting Almere VR30+1 16 8 5 3 2914 6 0
3 SVO HZM'22 VR30+2 16 6 7 3 2517 8 0
4 Almere FC VR30+1 15 4 1 10 139 21 0
5 Waterwijk asc VR30+2 15 1 5 9 84 22 0

MO15 (2e fase)

#GWGLVP+-PM
1 AS'80 MO15-2 4 4 0 0 1225 2 0
2 AFC IJburg MO15-3 5 4 0 1 1217 7 0
3 BFC MO15-2 4 3 0 1 924 4 0
4 Waterwijk asc MO15-2 4 2 0 2 610 13 0
5 Buitenveldert sc. MO15-3 4 1 0 3 311 14 0
6 Buitenboys sc. MO15-3 5 1 0 4 310 29 0
7 Almere FC MO15-2 4 0 0 4 02 30 0

Meiden Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase)

#GWGLVP+-PM
1 Diemen sv. MO11-2 6 6 0 0 1850 6 0
2 AS'80 MO11-2 6 3 1 2 1014 14 0
3 GeuzenMiddenmeer MO11-1 5 3 0 2 926 15 0
4 Muiden sc. MO11-1 5 2 1 2 730 21 0
5 SVO HZM'22 MO11-2 6 2 1 3 79 15 0
6 Abcoude fc MO11-2 4 2 0 2 615 12 0
7 Nederhorst vv MO11-1 6 1 1 4 49 32 0
8 Almere FC MO11-1 6 1 0 5 39 47 0

Meiden Onder 11 2e fase

#GWGLVP+-PM
1 Nederhorst vv MO11-1 4 3 1 0 1020 3 0
2 Almere FC MO11-1 4 3 1 0 1020 8 0
3 Legmeervogels MO11-1 4 2 1 1 714 11 0
4 SVIJ MO11-1 3 1 0 2 38 7 0
5 AS'80 MO11-3 3 1 0 2 33 10 0
6 Hoofddorp s.v. MO11-2 3 0 1 2 18 20 0
7 TOS-Actief MO11-2 3 0 0 3 02 16 0

MO17 (2e fase A-cat)

#GWGLVP+-PM
1 SVO HZM'22 MO17-2 4 4 0 0 1220 4 0
2 TOS-Actief MO17-1 5 4 0 1 1219 9 0
3 BFC MO17-1 4 2 0 2 617 11 0
4 Geinburgia sv. MO17-1 4 2 0 2 610 14 0
5 Almere FC MO17-1 4 2 0 2 612 17 0
6 Wasmeer MO17-1 4 1 0 3 312 23 0
7 Waterwijk asc MO17-1 2 0 0 2 01 6 0
8 Gooi 't sc MO17-2 3 0 0 3 06 13 0

MO17 Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase)

#GWGLVP+-PM
1 Wasmeer MO17-1 6 6 0 0 1845 5 0
2 Soest SO MO17-2 6 4 1 1 1342 11 0
3 Hooglanderveen MO17-1 6 3 1 2 1019 9 0
4 Waterwijk asc MO17-2 6 3 0 3 927 12 0
5 Hoogland MO17-2 6 3 0 3 936 24 0
6 TOV MO17-1 6 2 0 4 64 55 0
7 Gooi 't sc MO17-4 6 1 0 5 36 24 0
8 Almere FC MO17-2 6 1 0 5 39 48 0

MO17 (2e fase)

#GWGLVP+-PM
1 Renswoude MO17-1 5 5 0 0 1525 3 0
2 SVO HZM'22 MO17-3 4 3 1 0 1033 8 0
3 Waterwijk MO17-3 (9-tal) 5 3 1 1 1017 11 0
4 Gooi 't sc MO17-4 4 2 0 2 619 8 0
5 Almere FC MO17-2 4 2 0 2 611 8 0
6 TOV MO17-1 5 1 0 4 37 25 0
7 BFC MO17-2 5 1 0 4 33 26 0
8 CJVV MO17-2 4 0 0 4 02 28 0

MO15 Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase)

#GWGLVP+-PM
1 WV-HEDW MO15-2 6 6 0 0 1856 0 0
2 Waterwijk asc MO15-1 6 5 0 1 1545 1 0
3 Buitenboys sc. MO15-2 6 5 0 1 1530 11 0
4 AFC IJburg MO15-2 6 3 0 3 919 11 0
5 TOS-Actief MO15-1 6 2 1 3 713 22 0
6 GeuzenMiddenmeer MO15-1 6 1 1 4 412 11 0
7 AS'80 MO15-2 6 0 1 5 11 49 0
8 Almere FC MO15-2 6 0 1 5 13 74 0

MO13 (2e fase A-cat)

#GWGLVP+-PM
1 BFC MO13-1 5 5 0 0 1521 3 0
2 Diemen sv. MO13-1 5 3 1 1 1013 7 0
3 TOS-Actief MO13-1 5 2 1 2 78 5 0
4 Zeeburgia avv MO13-2 5 2 1 2 710 11 0
5 Almere FC MO13-1 5 1 3 1 65 6 0
6 WV-HEDW MO13-1 5 2 0 3 69 11 0
7 Gooi 't sc MO13-2 5 2 0 3 67 16 0
8 Kadoelen sv. MO13-1 5 0 0 5 09 23 0

MO13 Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase)

#GWGLVP+-PM
1 Gooi 't sc MO13-2 6 6 0 0 1846 6 0
2 SVO HZM'22 MO13-2 6 5 0 1 1538 7 0
3 SDO MO13-1 6 4 1 1 1330 12 0
4 Soest SO MO13-1 (9-tal) 6 3 1 2 1021 10 0
5 Graveland 's MO13-2 6 2 0 4 616 22 0
6 Wasmeer MO13-1 (9-tal) 6 2 0 4 614 31 0
7 Almere FC MO13-3 6 0 1 5 13 28 0
8 Victoria MO13-2 6 0 1 5 14 56 0

MO13 (2e fase)

#GWGLVP+-PM
1 Nieuwland ASC MO13-1 5 4 1 0 1326 1 0
2 Hooglanderveen MO13-3 5 3 1 1 1021 7 0
3 SVM MO13-1 5 3 1 1 1015 7 0
4 CJVV MO13-3 5 3 0 2 918 10 0
5 Gooi 't sc MO13-3 5 1 2 2 510 16 0
6 VRC MO13-2 5 1 1 3 413 16 0
7 Almere FC MO13-3 5 1 1 3 48 18 0
8 Victoria MO13-2 5 0 1 4 16 42 0

Mannen KNVB beker Amateurs poulefase

#GWGLVP+-PM
1 ASC De Volewijckers 1 3 3 0 0 911 2 0
2 Almere FC 1 3 2 0 1 612 6 0
3 Ankaraspor FC 1 3 1 0 2 33 12 0
4 Ilpendam 1 3 0 0 3 03 9 0

Mannen beker reserve poulefase

#GWGLVP+-PM
1 TOV 2 3 2 1 0 76 1 0
2 CJVV 2 3 2 0 1 69 6 0
3 Almere FC 2 3 1 0 2 37 12 0
4 Baarn sv 2 3 0 1 2 13 6 0

Mannen beker reserve zaterdag poulefase

#GWGLVP+-PM
1 NVC 4 2 2 0 0 613 3 0
2 RAP sv. 13 2 1 0 1 33 3 0
3 Almere FC 6 2 0 0 2 01 11 0
4 RAP sv. 13 0 0 0 0 00 0 0

Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde

#GWGLVP+-PM
1 Almere FC 4 0 0 0 0 00 0 0
2 Buitenboys sc. 3 0 0 0 0 00 0 0

Mannen beker reserve zondag poulefase

#GWGLVP+-PM
1 Almere FC 4 3 3 0 0 916 3 0
2 TOS-Actief 4 3 1 1 1 47 12 0
3 Zeeburgia avv 15 3 0 2 1 21 4 0
4 Waterwijk asc 4 3 0 1 2 14 9 0

Mannen beker reserve zondag 1e ronde

#GWGLVP+-PM
1 Buitenboys sc. 3 1 1 0 0 311 1 0
2 Almere FC 4 1 0 0 1 01 11 0

Veteranen beker zondag poulefase

#GWGLVP+-PM
1 NVC 45+1 2 2 0 0 616 2 0
2 Almere FC 35+1 2 0 1 1 14 8 0
3 VVU Ardahanspor 35+1 2 0 1 1 12 12 0

G Voetbal beker poulefase

#GWGLVP+-PM
1 Almere FC G1JM 2 2 0 0 616 4 0
2 Soest SO G1 2 1 0 1 314 6 0
3 SDO G1 2 0 0 2 05 25 0

GGespeeld
WGewonnen
GLGelijk
VVerloren
PPunten
+Doelpunten voor
-Doelpunten tegen
PMPunten mindering