Direct lid worden Word vrijwilliger! Facebook logo
FC Almere Afgekeurde velden
Word vrijwilliger!Direct lid worden

Standen 2017/2018


Mannen Zaterdag standaard (A-cat)

#GWGLVP+-PM
1 Victoria 1 10 7 1 2 2224 7 0
2 Almere FC 1 10 6 3 1 2125 20 0
3 Odysseus '91 1 10 6 1 3 1922 15 0
4 Geinoord Nieuwegein 1 10 5 2 3 1716 12 0
5 Bilt De FC 1 10 4 4 2 1616 15 0
6 Roda '46 1 10 4 3 3 1520 12 0
7 TOV 1 10 4 2 4 1423 19 0
8 JSV Nieuwegein 1 10 4 2 4 1422 25 0
9 IJFC 1 10 4 2 4 1413 18 0
10 Meern De 1 10 2 5 3 1118 19 0
11 VVZ '49 1 10 3 2 5 1120 29 0
12 Loosdrecht 1 10 2 4 4 1016 13 0
13 CJVV 1 10 1 2 7 519 31 0
14 CDW 1 10 1 1 8 412 31 0



Mannen Zaterdag reserve (A-cat)

#GWGLVP+-PM
1 CSW 3 10 9 1 0 2833 14 0
2 Almere FC 2 11 9 0 2 2754 21 0
3 Amstelveen/Heemraad 3 11 7 1 3 2237 23 0
4 Breukelen FC 3 10 6 1 3 1933 18 0
5 Overbos sv. 2 10 4 3 3 1521 23 0
6 Meern De 2 10 4 2 4 1429 20 0
7 WV-HEDW 5 10 4 0 6 1225 36 0
8 Arsenal ASV 2 10 3 2 5 1123 25 0
9 DVVA csv. 3 10 3 1 6 1031 38 0
10 Argon 3 10 3 0 7 913 37 0
11 IJFC 3 11 3 0 8 916 30 0
12 Altius 2 9 0 1 8 08 38 0



Mannen Zaterdag reserve

#GWGLVP+-PM
1 Waterwijk asc 2 8 8 0 0 2440 12 0
2 Almere FC 4 8 4 1 3 1321 15 0
3 Meer De sv. 6 7 3 2 2 1116 16 0
4 DVVA csv. 10 6 3 1 2 1018 7 0
5 Vecht de 3 8 3 1 4 1020 21 0
6 Abcoude fc 2 8 3 1 4 1018 23 0
7 DOB 2 7 2 3 2 916 21 0
8 Diemen sv. 4 7 2 1 4 722 29 0
9 WV-HEDW 16 7 2 0 5 621 30 0
10 Zuidoost United 2 6 0 2 4 210 28 0
11 Zuidoost United 2 5 0 2 3 210 21 0
12 Zeeburgia avv 5 4 0 0 4 03 43 0



Onder 19 competitie (najaar)

#GWGLVP+-PM
1 Almere FC JO19-1 10 9 1 0 2842 12 0
2 Legmeervogels JO19-2 11 9 0 2 2743 16 0
3 Zuidvogels HSV De JO19-1 10 6 2 2 2038 15 0
4 Zeeburgia avv JO19-2 10 6 1 3 1944 18 0
5 FC Aalsmeer JO19-1 10 6 0 4 1835 21 0
6 FC Amsterdam JO19-1 10 5 1 4 1619 21 0
7 Arsenal ASV JO19-1 11 3 3 5 1223 40 0
8 Atletico Club Amsterdam JO19-1 10 3 1 6 1019 30 0
9 AS'80 JO19-1 10 2 1 7 717 27 0
10 Amstelveen/Heemraad JO19-1 10 2 1 7 716 32 0
11 BFC JO19-2 10 2 1 7 78 53 0
12 Robinhood s.v. JO19-1 8 1 0 7 313 32 0



Onder 17 competitie (najaar)

#GWGLVP+-PM
1 Almere FC JO17-1 10 9 0 1 2727 10 0
2 Woudenberg JO17-1 10 7 3 0 2424 10 0
3 Jonathan JO17-2 10 7 0 3 2121 13 0
4 AFC Quick 1890 JO17-1 10 5 2 3 1722 17 0
5 CJVV JO17-1 10 3 5 2 1413 11 0
6 FC Driebergen JO17-1 10 4 2 4 1410 10 0
7 VVZA JO17-1 10 4 1 5 1320 20 0
8 CDW JO17-1 9 2 3 4 99 14 0
9 Roda '46 JO17-2 10 3 0 7 912 22 0
10 VRC JO17-1 10 2 2 6 812 23 0
11 Saestum JO17-1 10 1 3 6 69 19 0
12 DOVO JO17-2 9 1 1 7 411 21 0



Onder 15 competitie (A-cat)

#GWGLVP+-PM
1 Hoogland JO15-1 10 9 1 0 2843 5 0
2 Victoria JO15-1 10 8 1 1 2554 10 0
3 Soest SO JO15-1 9 8 0 1 2430 8 0
4 Kampong JO15-1 10 7 1 2 2246 20 0
5 Hercules JO15-1 10 5 1 4 1628 11 0
6 JSV Nieuwegein JO15-1 10 3 3 4 1221 21 0
7 UVV JO15-1 9 3 2 4 1126 22 0
8 Huizen JO15-1 10 3 2 5 1129 24 0
9 Nieuwland ASC JO15-1 10 2 2 6 824 39 0
10 Almere FC JO15-1 9 1 3 5 619 26 0
11 SDO JO15-1 9 1 0 8 35 35 0
12 Buiksloot dvc JO15-1 10 0 0 10 01 105 0



Onder 14 competitie (najaar)

#GWGLVP+-PM
1 SDC Putten JO14-1 9 7 1 1 2230 13 0
2 Geinoord Nieuwegein JO14-1 10 7 0 3 2144 18 0
3 Delta Sports '95 FC JO14-1 8 5 1 2 1625 14 0
4 VVIJ JO14-1 8 5 0 3 1519 20 0
5 Sparta Nijkerk JO14-1 9 5 0 4 1533 24 0
6 Vreeswijk JO14-1 7 4 1 2 1315 14 0
7 Vriendenschaar JO14-1 9 4 1 4 1325 23 0
8 Zeewolde JO14-1 9 3 2 4 1123 21 0
9 Almere FC JO14-1 9 3 1 5 1016 25 0
10 Woerden JO14-1 10 2 1 7 725 39 0
11 PVC JO14-1 8 1 1 6 420 40 0
12 VVZ '49 JO14-1 8 1 1 6 417 41 0



Onder 15 competitie (najaar)

#GWGLVP+-PM
1 Abcoude fc JO15-1 10 8 1 1 2536 17 0
2 Forza Almere JO15-1 9 7 1 1 2240 10 0
3 Graveland 's JO15-1 10 6 1 3 1921 20 0
4 Hertha JO15-1 11 6 1 4 1934 21 0
5 Almere FC JO15-2 9 5 2 2 1731 13 0
6 AS'80 JO15-2 8 4 2 2 1419 9 0
7 Nederhorst vv JO15-1 9 4 2 3 1421 22 0
8 BFC JO15-2 10 3 0 7 920 35 0
9 Zuidoost United JO15-1 7 2 1 4 713 24 0
10 Altius JO15-1 9 2 1 6 714 23 0
11 Olympia '25 JO15-1 10 1 2 7 510 35 0
12 NVC JO15-2 10 0 2 8 212 42 0



Onder 12 competitie (najaar)

#GWGLVP+-PM
1 Almere FC JO12-1 7 7 0 0 2147 5 0
2 Legmeervogels JO12-1 9 4 4 1 1615 18 0
3 Waterwijk asc JO12-1 10 4 4 2 1629 22 0
4 Sporting Almere JO12-1 8 3 5 0 1420 12 0
5 Zeeburgia avv JO12-2 9 3 3 3 1226 20 0
6 FC Weesp JO12-1 10 3 3 4 1237 38 0
7 Badhoevedorp sc. JO12-1 8 2 4 2 1015 14 0
8 Zuidoost United JO12-1 8 2 3 3 911 17 0
9 Ouderkerk sv. JO12-1 9 2 2 5 812 21 0
10 VVA/Spartaan JO12-1 9 2 2 5 822 36 0
11 Swift JO12-1 9 0 2 7 26 37 0



Onder 13 competitie (najaar)

#GWGLVP+-PM
1 SDO JO13-1 7 7 0 0 2144 8 0
2 Laren 99 sv JO13-1 11 7 0 4 2123 17 0
3 Almere FC JO13-1 9 6 1 2 1921 13 0
4 BFC JO13-2 8 6 0 2 1830 15 0
5 Eemnes JO13-1 9 6 0 3 1822 14 0
6 AS'80 JO13-2 10 5 1 4 1623 12 0
7 Sporting Almere JO13-1 10 5 1 4 1614 25 0
8 Huizen JO13-1 9 4 0 5 1221 16 0
9 Olympia '25 JO13-1 7 3 0 4 913 19 0
10 Forza Almere JO13-1 9 2 1 6 78 21 0
11 Altius JO13-1 8 1 3 4 67 19 0
12 Zuidvogels HSV De JO13-1 9 1 2 6 515 26 0
13 Buitenboys sc. JO13-2 10 0 1 9 110 46 0
14 Buitenboys sc. JO13-2 3 0 0 3 01 9 0



Onder 10 competitie (najaar)

#GWGLVP+-PM
1 AFC JO10-2 8 8 0 0 2461 13 0
2 Nieuw West United SV JO10-2 9 7 1 1 2265 25 0
3 Almere FC JO10-1 9 5 2 2 1752 26 0
4 Zuidoost United JO10-1 7 4 0 3 1236 30 0
5 Abcoude fc JO10-1 8 4 0 4 1240 34 0
6 Overbos sv. JO10-1 6 3 0 3 925 22 0
7 DWS afc JO10-1 7 2 1 4 722 33 0
8 Buitenveldert sc. JO10-2 7 2 0 5 625 37 0
9 ZSGOWMS JO10-1 7 0 1 6 114 45 0
10 RODA '23 Rksv JO10-2 8 0 1 7 18 83 0



Onder 11 competitie (najaar)

#GWGLVP+-PM
1 Graveland 's JO11-1 9 8 0 1 2482 34 0
2 Forza Almere JO11-1 7 5 1 1 1641 17 0
3 AS'80 JO11-3 8 5 1 2 1632 19 0
4 BFC JO11-3 9 5 1 3 1640 25 0
5 Almere FC JO11-2 9 4 2 3 1459 27 0
6 Nederhorst vv JO11-1 8 4 0 4 1227 29 0
7 SDO JO11-2 6 3 0 3 926 26 0
8 Buitenboys sc. JO11-2 7 2 1 4 716 25 0
9 Zuidvogels HSV De JO11-2 3 2 0 1 610 7 0
10 Waterwijk asc JO11-4 8 2 0 6 622 42 0
11 Altius JO11-2 11 1 0 10 326 81 0
12 AS'80 JO11-4 3 0 0 3 01 50 0



Onder 11 competitie 9x9 (najaar)

#GWGLVP+-PM
1 VVZ '49 JO11-1 10 9 1 0 2860 15 0
2 Almere FC JO11-1 9 8 1 0 2558 16 0
3 FC Driebergen JO11-1 10 6 1 3 1948 29 0
4 Sporting Almere JO11-1 9 6 0 3 1844 19 0
5 Soest SO JO11-1 9 5 0 4 1544 31 0
6 TOV JO11-1 10 5 0 5 1524 34 0
7 Hooglanderveen JO11-2 8 4 1 3 1324 31 0
8 Nieuwland ASC JO11-1 9 3 0 6 923 38 0
9 AFC Quick 1890 JO11-2 9 2 2 5 823 45 0
10 VOP JO11-1 9 2 0 7 619 26 0
11 VVZA JO11-1 10 1 1 8 420 59 0
12 Roda '46 JO11-2 10 1 1 8 420 64 0



Onder 9 competitie (najaar)

#GWGLVP+-PM
1 Abcoude JO9-1 3 3 0 0 923 7 0
2 Victoria JO9-1 3 3 0 0 931 18 0
3 Nieuw West United SV JO9-1 3 2 0 1 619 12 0
4 Almere FC JO9-1 3 2 0 1 619 15 0
5 Huizen JO9-1 3 2 0 1 618 15 0
6 Waterwijk JO9-1 2 1 0 1 38 11 0
7 VVA/Spartaan JO9-1 2 1 0 1 34 8 0
8 FC Aalsmeer JO9-1 3 1 0 2 324 29 0
9 Sporting Almere JO9-1 2 0 0 2 03 7 0
10 Breukelen fc JO9-1 3 0 0 3 012 24 0
11 BFC JO9-2 3 0 0 3 010 25 0
12 RKDES JO9-1 3 0 0 3 04 29 0



Onder 8 competitie (najaar)

#GWGLVP+-PM
1 Meern De JO8-1 3 3 0 0 932 11 0
2 AS 80 JO8-1 3 3 0 0 928 12 0
3 CDW JO8-1 3 2 1 0 727 10 0
4 Kampong JO8-1 3 2 0 1 622 13 0
5 UVV JO8-1 3 1 1 1 416 14 0
6 DOSC JO8-1 2 1 0 1 314 15 0
7 Hoogland JO8-1 2 1 0 1 38 12 0
8 Almere FC JO8-1 3 1 0 2 39 12 0
9 Huizen JO8-1 3 1 0 2 312 17 0
10 Houten JO8-1 3 1 0 2 312 20 0
11 PVCV JO8-2 3 1 0 2 38 18 0
12 BFC JO8-2 2 0 0 2 04 22 0
13 Hooglanderveen JO8-2 3 0 0 3 08 24 0



Veteranen 35+ Zaterdag

#GWGLVP+-PM
1 ST Muiden/Weesp 35+1 9 7 1 1 2227 15 0
2 AH '78 35+1 10 7 1 2 2243 11 0
3 EDO (U) 35+1 9 6 0 3 1837 18 0
4 Meern De 35+1 8 4 1 3 1323 19 0
5 Zuidvogels HSV De 35+2 9 4 1 4 1327 25 0
6 Woudenberg 35+1 7 4 0 3 1224 21 0
7 VIOD 35+1 7 4 0 3 1223 20 0
8 Benschop 35+1 8 3 2 3 1126 23 0
9 Almere FC 35+1 8 3 1 4 1022 29 0
10 Scherpenzeel 35+1 9 2 2 5 817 35 0
11 IJFC 35+1 10 1 1 8 416 45 0
12 Eminent Boys 35+1 8 1 0 7 319 43 0



Mannen Zondag reserve

#GWGLVP+-PM
1 Kampong 8 9 8 0 1 2437 17 0
2 Almere FC 3 9 6 2 1 2040 20 0
3 Nederhorst vv 2 9 6 0 3 1826 16 0
4 Forza Almere 2 9 5 1 3 1632 25 0
5 Waterwijk asc 2 9 4 2 3 1424 25 0
6 AS'80 3 9 4 1 4 1328 27 0
7 Geinburgia sv. 3 9 3 1 5 1024 28 0
8 Wasmeer 2 9 2 2 5 824 38 0
9 Abcoude fc 4 7 2 0 5 616 20 0
10 Sporting Almere 2 8 1 3 4 618 25 0
11 Buitenboys sc. 2 9 1 0 8 313 41 0
12 Waterwijk 2 0 0 0 0 00 0 0



Veteranen 35+ Zondag (najaar)

#GWGLVP+-PM
1 Kismet 35+1 8 5 1 2 1623 20 0
1 Kismet 35+1 8 5 1 2 1623 20 0
2 Almere FC 35+2 5 5 0 0 1524 9 0
2 Almere FC 35+2 5 5 0 0 1524 9 0
3 Sloterdijk avv. 35+1 7 5 0 2 1523 11 0
3 Sloterdijk avv. 35+1 7 5 0 2 1523 11 0
4 Almere FC 35+1 8 4 0 4 1233 27 0
4 Almere FC 35+1 8 4 0 4 1233 27 0
5 TOG 35+1 7 3 0 4 928 25 0
5 TOG 35+1 7 3 0 4 928 25 0
6 OSC 35+1 8 3 0 5 918 33 0
6 OSC 35+1 8 3 0 5 918 33 0
7 NVC 35+1 6 2 2 2 816 15 0
7 NVC 35+1 6 2 2 2 816 15 0
8 DRC 35+1 7 2 1 4 710 16 0
8 DRC 35+1 7 2 1 4 710 16 0
9 VVGA 35+1 6 0 0 6 08 27 0
9 VVGA 35+1 6 0 0 6 08 27 0
10 VVGA 35+1 0 0 0 0 00 0 0
10 VVGA 35+1 0 0 0 0 00 0 0



Vrouwen Zaterdag (A-cat)

#GWGLVP+-PM
1 Jong Reiger Boys 11 10 0 1 3035 9 0
2 Almere FC VR1 10 6 2 2 2026 26 0
3 WV-HEDW VR1 10 6 1 3 1928 19 0
4 Rijnvogels, fc VR2 10 4 3 3 1535 22 0
5 Wartburgia asv VR4 10 5 0 5 1525 26 0
6 Lugdunum VR1 11 4 3 4 1533 25 0
7 Hoofddorp s.v. VR1 11 5 0 6 1524 21 0
8 Oegstgeest VR1 9 4 2 3 1415 13 0
9 DVVA csv. VR1 10 4 0 6 1224 21 0
10 UDO VR1 11 3 2 6 1119 29 0
11 ARC VR2 10 3 1 6 1011 35 0
12 Woubrugge VR1 11 1 0 10 219 48 0



Vrouwen Zaterdag

#GWGLVP+-PM
1 Gooi 't sc VR2 8 8 0 0 2466 11 0
2 Altius VR1 9 7 1 1 2248 17 0
3 Odysseus '91 VR5 10 6 1 3 1940 14 0
4 NVC VR1 9 6 0 3 1842 19 0
5 Meer De sv. VR2 9 6 0 3 1826 13 0
6 Graveland 's VR1 8 3 2 3 1127 26 0
7 DVVA csv. VR3 9 3 2 4 1131 29 0
8 GeuzenMiddenmeer VR2 9 3 0 6 912 51 0
9 Ouderkerk sv. VR2 9 2 2 5 823 40 0
10 Eemnes VR1 9 2 1 6 718 28 0
11 Zuidvogels HSV De VR2 8 2 0 6 69 24 0
12 Almere FC VR2 9 0 1 8 18 78 0



Meiden Onder 19 competitie (najaar)

#GWGLVP+-PM
1 DESTO MO19-1 8 8 0 0 2439 10 0
2 Waterwijk asc MO19-2 7 5 0 2 1544 10 0
3 CDW MO19-1 7 5 0 2 1520 21 0
4 Cobu Boys MO19-1 8 5 0 3 1525 14 0
5 FC Driebergen MO19-1 9 5 0 4 1532 23 0
6 AFC Quick 1890 MO19-1 9 4 1 4 1336 39 0
7 BFC MO19-1 9 3 0 6 917 36 0
8 Almere FC MO19-1 7 2 1 4 715 24 0
9 Hooglanderveen MO19-1 8 2 0 6 65 21 0
10 Soest SO MO19-1 7 1 2 4 514 24 0
11 SDO MO19-1 7 1 0 6 36 31 0
12 Waterwijk asc MO19-1 5 0 1 4 14 25 0



Meiden Onder 17 competitie (najaar)

#GWGLVP+-PM
1 Amstelveen/Heemraad MO17-1 9 7 1 1 2251 14 0
2 SDO MO17-1 7 5 1 1 1623 13 0
3 Ouderkerk sv. MO17-1 7 5 0 2 1521 21 0
4 BFC MO17-1 6 4 1 1 1330 13 0
5 Overbos sv. MO17-1 7 3 0 4 931 23 0
6 Almere FC MO17-1 5 2 0 3 65 19 0
7 RODA '23 Rksv MO17-1 7 1 3 3 622 23 0
8 Nieuw Sloten sv MO17-1 7 1 2 4 514 33 0
9 Buitenveldert sc. MO17-2 6 1 0 5 36 28 0
10 Diemen sv. MO17-1 7 1 0 6 39 25 0
11 Nieuw Sloten sv MO17-1 3 0 0 3 05 24 0
12 AFC MO17-1 3 0 0 3 02 36 0



Meiden Onder 13 competitie (najaar)

#GWGLVP+-PM
1 Wasmeer MO13-1 9 8 0 1 2471 4 0
2 Almere FC MO13-1 9 7 2 0 2370 7 0
3 Waterwijk asc MO13-2 10 7 2 1 2346 13 0
4 Victoria MO13-1 8 7 0 1 2153 15 0
5 FC Weesp MO13-1 10 6 1 3 1934 23 0
6 SDO MO13-2 8 3 1 4 1033 25 0
7 Gooi 't sc MO13-2 9 3 1 5 1020 39 0
8 Buitenboys sc. MO13-2 10 3 1 6 1020 36 0
9 Eemnes MO13-2 9 2 2 5 821 40 0
10 Zuidvogels HSV De MO13-2 8 1 4 3 717 24 0
11 Gooi 't sc MO13-3 10 1 0 9 310 64 0
12 BFC MO13-2 10 0 0 10 04 109 0



Meiden Onder 15 competitie (najaar)

#GWGLVP+-PM
1 Buitenboys sc. MO15-1 10 10 0 0 3029 7 0
2 AS'80 MO15-1 11 8 1 2 2559 9 0
3 TOV MO15-2 10 8 0 2 2452 12 0
4 Gooi 't sc MO15-2 11 6 1 4 1921 26 0
5 Victoria MO15-2 9 5 1 3 1625 24 0
6 Eemnes MO15-1 9 5 0 4 1522 12 0
7 Waterwijk asc MO15-2 11 3 3 5 1219 25 0
8 Almere FC MO15-1 9 3 1 5 1024 31 0
9 BFC MO15-2 10 3 0 7 923 43 0
10 Wasmeer MO15-1 10 0 6 4 611 26 0
11 Sporting Almere MO15-2 11 0 3 8 318 61 0
12 FC Weesp MO15-1 9 0 2 7 23 30 0



Meiden Onder 11 competitie (najaar)

#GWGLVP+-PM
1 Amstelveen/Heemraad MO11-1 11 9 2 0 29101 4 0
2 RKDES MO11-1 11 9 1 1 2844 12 0
3 Zevenhoven MO11-1 11 8 3 0 2787 9 0
4 Abcoude fc MO11-1 10 6 3 1 2143 5 0
5 Sporting Martinus MO11-2 11 5 1 5 1653 25 0
6 CSW MO11-1 11 5 1 5 1622 36 0
7 Swift MO11-3 11 5 1 5 1625 45 0
8 Argon MO11-1 11 4 3 4 1521 32 0
9 AFC MO11-2 10 2 0 8 612 71 0
10 Legmeervogels MO11-2 9 1 1 7 413 54 0
11 Hertha MO11-1 9 0 0 9 07 61 0
12 Almere FC MO11-1 9 0 0 9 08 82 0



Mannen KNVB beker Amateurs poule

#GWGLVP+-PM
1 FC Uitgeest 1 3 1 2 0 54 2 0
2 Jong Holland 1 3 1 1 1 44 5 0
3 HSV 1 3 0 3 0 33 3 0
4 Almere FC 1 3 0 2 1 24 5 0



Mannen beker reserve poule

#GWGLVP+-PM
1 Argon 2 3 2 0 1 611 7 0
2 Almere FC 2 3 2 0 1 610 6 0
3 WV-HEDW 3 3 2 0 1 614 12 0
4 VVZ '49 2 3 0 0 3 05 15 0



Mannen beker reserve zaterdag poule

#GWGLVP+-PM
1 Laren 99 sv 2 3 3 0 0 918 3 0
2 Diemen sv. 3 3 2 0 1 615 8 0
3 Almere FC 4 3 1 0 2 37 14 0
4 Waterwijk asc 3 3 0 0 3 05 20 0



Mannen beker reserve zondag poule

#GWGLVP+-PM
1 Schalkwijk 2 3 2 1 0 77 1 0
2 Almere FC 3 3 1 1 1 49 7 0
3 Hooglanderveen 3 3 1 0 2 38 10 0
4 Focus '07 2 3 1 0 2 37 13 0



Veteranen beker poule

#GWGLVP+-PM
1 Fortius asv. 35+1 3 2 1 0 718 6 0
2 Real Sranang sv. 35+1 3 2 1 0 713 5 0
3 IJsselmeervogels 35+1 3 1 0 2 314 15 0
4 Almere FC 35+1 3 0 0 3 06 25 0



Veteranen beker zondag poule

#GWGLVP+-PM
1 NVC 35+1 2 2 0 0 617 8 0
2 Almere FC 35+1 2 1 0 1 310 8 0
3 DIOS sv. 35+1 2 0 0 2 03 14 0



Veteranen beker zondag 1e ronde

#GWGLVP+-PM
1 Almere FC 35+1 0 0 0 0 00 0 0
2 Hercules Zaandam sc 35+2 0 0 0 0 00 0 0



Vrouwen beker poule

#GWGLVP+-PM
1 IJsselmeervogels VR1 2 2 0 0 69 3 0
2 Almere FC VR1 2 1 0 1 38 8 0
3 Hercules VR2 2 0 0 2 03 9 0



Vrouwen beker 1e ronde

#GWGLVP+-PM
1 Almere FC VR1 1 1 0 0 38 0 0
2 Delta Sports '95 FC VR2 1 0 0 1 00 8 0



Vrouwen beker 1/8 finales

#GWGLVP+-PM
1 Almere FC VR1 0 0 0 0 00 0 0
2 Sporting '70 VR1 0 0 0 0 00 0 0



Vrouwen beker zaterdag poule

#GWGLVP+-PM
1 Diemen sv. VR1 3 3 0 0 935 3 0
2 TOB Rksv VR1 3 2 0 1 613 6 0
3 Meteoor De sv. VR1 3 1 0 2 37 23 0
4 Almere FC VR2 3 0 0 3 07 30 0



Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 poule

#GWGLVP+-PM
1 Altius JO19-1 2 1 1 0 42 1 0
2 SDO JO19-1 2 0 2 0 20 0 0
3 Almere FC JO19-1 2 0 1 1 11 2 0
4 BFC JO19-2 2 0 0 2 02 15 0



Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 1e ronde

#GWGLVP+-PM
1 Almere FC JO19-2 0 0 0 0 00 0 0
2 VVH/Velserbroek JO19-1 0 0 0 0 00 0 0



Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule

#GWGLVP+-PM
1 Hoogland JO17-1 3 2 0 1 66 4 0
2 VVZA JO17-1 3 1 1 1 49 5 0
3 Almere FC JO17-1 3 1 1 1 47 6 0
4 SDO JO17-2 3 1 0 2 33 10 0



Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 1e ronde

#GWGLVP+-PM
1 Almere FC JO17-2 0 0 0 0 00 0 0
2 Pancratius Rksv JO17-1 0 0 0 0 00 0 0



Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 poule

#GWGLVP+-PM
1 Real Sranang sv. JO15-1 3 3 0 0 922 3 0
2 AS'80 JO15-1 3 2 0 1 617 12 0
3 Almere FC JO15-1 3 1 0 2 35 18 0
4 Huizen JO15-1 3 0 0 3 05 16 0



Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 1e ronde

#GWGLVP+-PM
1 Almere FC JO15-4 0 0 0 0 00 0 0
2 Waterwijk asc JO15-6 0 0 0 0 00 0 0



Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule

#GWGLVP+-PM
1 Dijk De asv JO13-1 3 3 0 0 912 4 0
2 Almere FC JO13-1 3 2 0 1 69 6 0
3 WV-HEDW JO13-2 2 0 0 2 01 5 0
4 Sporting Martinus JO13-2 2 0 0 2 04 11 0



Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule

#GWGLVP+-PM
1 Buitenboys sc. JO11-2 3 2 1 0 78 5 0
2 Waterwijk asc JO11-4 3 1 1 1 49 10 0
3 Sporting Almere JO11-3 2 0 2 0 26 6 0
4 Almere FC JO11-2 2 0 0 2 07 9 0



Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 1e ronde

#GWGLVP+-PM
1 Almere FC JO11-4 0 0 0 0 00 0 0



Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 poule

#GWGLVP+-PM
1 Zeeburgia avv JO10-2 3 3 0 0 924 3 0
2 Abcoude fc JO10-1 3 2 0 1 611 16 0
3 Almere FC JO10-1 2 0 0 2 02 7 0
4 Zuidoost United JO10-1 2 0 0 2 03 14 0



Zwaluwen jeugdbeker Onder 9 poule

#GWGLVP+-PM
1 Almere FC JO9-1 3 2 0 1 618 15 0
2 BFC JO9-2 3 1 1 1 417 16 0
3 DOSC JO9-1 3 1 1 1 411 11 0
4 Sporting '70 JO9-1 3 1 0 2 310 14 0



Zwaluwen jeugdbeker Onder 9 1e ronde

#GWGLVP+-PM
1 Almere FC JO9-1 0 0 0 0 00 0 0
2 AS'80 JO9-1 0 0 0 0 00 0 0



Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 poule

#GWGLVP+-PM
1 AS'80 JO8-1 3 3 0 0 929 8 0
2 Waterwijk asc JO8-1 2 1 0 1 312 12 0
3 Sporting Almere JO8-1 3 1 0 2 311 21 0
4 Almere FC JO8-1 2 0 0 2 05 16 0



Zwaluwen jeugdbeker Meiden Onder 19 poule

#GWGLVP+-PM
1 Almere FC MO19-1 3 2 1 0 710 3 0
2 AFC Quick 1890 MO19-1 3 1 1 1 48 10 0
3 Soest SO MO19-1 3 0 2 1 25 6 0
4 Waterwijk asc MO19-1 3 0 2 1 21 5 0



Zwaluwen jeugdbeker Meiden Onder 17 poule

#GWGLVP+-PM
1 CJVV MO17-1 3 2 1 0 711 4 0
2 Purmerland MO17-1 3 1 2 0 510 5 0
3 Sporting '70 MO17-2 3 1 0 2 34 7 0
4 Almere FC MO17-1 3 0 1 2 13 12 0



Zwaluwen jeugdbeker Meiden Onder 13 poule

#GWGLVP+-PM
1 Zuidvogels HSV De MO13-2 3 1 2 0 58 7 0
2 Almere FC MO13-1 2 1 1 0 47 6 0
3 Buitenboys sc. MO13-2 2 1 0 1 37 3 0
4 Waterwijk asc MO13-2 3 0 1 2 15 11 0



Zwaluwen jeugdbeker Meiden Onder 15 poule

#GWGLVP+-PM
1 Sporting '70 MO15-3 3 3 0 0 912 1 0
2 Almere FC MO15-1 3 2 0 1 620 4 0
3 Hooglanderveen MO15-2 3 1 0 2 33 14 0
4 TOS-Actief MO15-1 3 0 0 3 02 18 0



Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 9:9 poule

#GWGLVP+-PM
1 AS'80 JO11-1 3 3 0 0 919 5 0
2 Almere FC JO11-1 2 1 0 1 36 6 0
3 FC Weesp JO11-1 3 1 0 2 39 15 0
4 Diemen sv. JO11-1 2 0 0 2 02 10 0



Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule

#GWGLVP+-PM
1 Purmersteijn JO14-1 3 3 0 0 920 1 0
2 HBC JO14-1 3 2 0 1 611 13 0
3 IVV JO14-1 3 1 0 2 36 10 0
4 Almere FC JO14-1 3 0 0 3 04 17 0



Zwaluwen jeugdbeker Onder 12 poule

#GWGLVP+-PM
1 Almere FC JO12-1 3 2 1 0 710 4 0
2 Waterwijk asc JO12-1 3 2 0 1 69 6 0
3 AS'80 JO12-1 3 1 0 2 34 9 0
4 Sporting Almere JO12-1 3 0 1 2 15 9 0



Zwaluwen jeugdbeker Onder 12 1e ronde

#GWGLVP+-PM
1 Almere FC JO12-1 0 0 0 0 00 0 0
2 IJburg AFC JO12-2 0 0 0 0 00 0 0



GGespeeld
WGewonnen
GLGelijk
VVerloren
PPunten
+Doelpunten voor
-Doelpunten tegen
PMPunten mindering