FC Almere
Media Inschrijf formulier Agenda Facebook logo Instagram logo
MediaInschrijf formulier Agenda

Standen 2022/2023


Mannen Zaterdag standaard (A-cat)

#GWGLVP+-PM
1 FC Hilversum 1 2 2 0 0 612 2 0
2 Hees 1 2 2 0 0 611 2 0
3 TOV 1 2 2 0 0 69 1 0
4 Almere FC 1 2 2 0 0 64 2 0
5 Wasmeer 1 2 1 1 0 46 2 0
6 Hercules 1 2 1 1 0 46 3 0
7 Olympia '25 1 2 1 0 1 33 4 0
8 Laren 99 sv 1 2 1 0 1 33 9 0
9 Baarn sv 1 2 0 1 1 12 3 0
10 Odysseus '91 1 2 0 1 1 12 5 0
11 AH'78 1 2 0 0 2 02 6 0
12 DOSC 1 2 0 0 2 02 8 0
13 Zeist 1 2 0 0 2 00 7 0
14 Altius 1 2 0 0 2 03 11 0



Mannen Zaterdag reserve (A-cat)

#GWGLVP+-PM
1 Ilpendam 2 2 2 0 0 67 0 0
2 Volendam (rkav) 3 2 2 0 0 67 2 0
3 Castricum FC 2 2 2 0 0 64 1 0
4 AFC Ajax 3 2 1 1 0 45 4 0
5 AMVJ 2 1 1 0 0 34 1 0
6 CSW 2 2 1 0 1 33 2 0
7 Swift 2 2 1 0 1 31 4 0
8 BOL 2 1 0 1 0 12 2 0
9 WV-HEDW 3 2 0 1 1 11 3 0
10 Wartburgia asv 2 2 0 1 1 10 4 0
11 BFC 2 1 0 0 1 02 3 0
12 DVVA csv. 2 1 0 0 1 02 3 0
13 Zandvoort s.v. 2 2 0 0 2 00 4 0
14 Almere FC 2 2 0 0 2 02 7 0



Mannen Zaterdag reserve

#GWGLVP+-PM
1 NVC 3 2 2 0 0 66 2 0
2 Waterwijk asc 4 2 1 1 0 48 3 0
3 SDO 5 2 1 1 0 46 3 0
4 Forza Almere 2 1 1 0 0 310 0 0
5 Waterwijk asc 5 1 1 0 0 37 1 0
6 Muiden sc. 2 1 0 1 0 13 3 0
7 ASV '65 3 2 0 1 1 13 6 0
8 Almere FC 6 1 0 0 1 01 4 0
9 FC Weesp 3 1 0 0 1 00 5 0
10 Nederhorst vv 5 1 0 0 1 01 7 0
11 Forza Almere 3 2 0 0 2 01 12 0
12 Zuidvogels HSV De 9 0 0 0 0 00 0 0



Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks

#GWGLVP+-PM
1 IJsselmeervogels MO11-1 4 3 1 0 1029 5 0
2 SDO MO11-1 4 3 1 0 1024 6 0
3 AFC Quick 1890 MO11-1 4 2 0 2 614 25 0
4 Forza Almere MO11-1 4 1 0 3 312 18 0
5 Almere FC JO11-6 0 0 0 0 00 0 0
6 AFC Quick 1890 MO11-2 4 0 0 4 06 31 0



G-Voetbal Zaterdag (najaar)

#GWGLVP+-PM
1 NVC G2JM 2 2 0 0 69 3 0
2 Almere FC G1JM 2 1 0 1 310 8 0
3 Soest SO G1 2 1 0 1 39 8 0
4 CJVV G1 2 1 0 1 37 7 0
5 Only Friends G4JM 2 1 0 1 35 7 0
6 Olympia '25 G1 2 0 0 2 03 10 0



Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks

#GWGLVP+-PM
1 FC Weesp JO12-4 4 4 0 0 1231 10 0
2 Buitenboys JO12-4JM 4 3 1 0 1022 6 0
3 Muiden sc. JO12-1 5 3 0 2 938 18 0
4 Geinburgia sv. JO12-1 3 2 0 1 613 9 0
5 AS'80 JO12-10 5 2 0 3 611 26 0
6 Almere FC JO12-4 5 1 1 3 419 32 0
7 Sporting Almere JO12-3 4 1 0 3 312 24 0
8 Forza Almere JO12-2 4 0 0 4 08 29 0



Onder 16 Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase A-Cat)

#GWGLVP+-PM
1 AS'80 JO16-1 4 4 0 0 1217 7 0
2 TABA afc JO16-1 3 1 1 1 48 9 0
3 Zuidoost United JO16-1 4 1 1 2 44 9 0
4 DTA Fortius asv JO16-2 3 1 0 2 38 10 0
5 Almere FC JO16-1 4 1 0 3 38 10 0
6 Almere FC JO16-1 2 0 0 2 05 8 0



Onder 13 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase A-Cat)

#GWGLVP+-PM
1 Waterwijk asc JO13-2 4 4 0 0 1211 2 0
2 Almere FC JO13-1 5 4 0 1 1210 5 0
3 AS'80 JO13-2 5 3 0 2 913 10 0
4 Sporting Almere JO13-1 4 1 0 3 36 7 0
5 Forza Almere JO13-1 4 1 0 3 34 12 0
6 Buitenboys sc JO13-2JM 4 0 0 4 01 9 0



Onder 17 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

#GWGLVP+-PM
1 Waterwijk asc JO17-3 4 4 0 0 1219 4 0
2 BFC JO17-3 4 1 2 1 510 10 0
3 Zuidvogels HSV De JO17-2 3 1 0 2 38 11 0
4 Muiderberg sc. JO17-1 2 0 1 1 12 5 0
5 Almere FC JO17-1 3 0 1 2 16 15 0
6 Zuidvogels HSV De JO17-2 2 0 0 2 02 9 0



Onder 16 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

#GWGLVP+-PM
1 Zuidvogels HSV De JO16-1 4 3 1 0 1016 10 0
2 Purmerend JO16-1 4 2 1 1 713 10 0
3 Almere FC JO16-2 4 1 1 2 48 6 0
4 BFC JO16-4 4 1 1 2 410 13 0
5 Zaandijk JO16-2 4 1 0 3 310 18 0
6 Zaandijk JO16-2 1 0 0 1 03 6 0



Onder 15 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

#GWGLVP+-PM
1 Huizen JO15-2 4 4 0 0 1225 2 0
2 Almere FC JO15-1 5 4 0 1 1221 8 0
3 Zuidvogels HSV De JO15-2 5 2 0 3 616 21 0
4 BFC JO15-5 5 2 0 3 612 22 0
5 FC Weesp JO15-1 4 1 0 3 311 15 0
6 Muiderberg sc. JO15-1 5 1 0 4 39 26 0



Onder 14 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

#GWGLVP+-PM
1 RKAVIC JO14-3 4 4 0 0 1227 2 0
2 DESTO JO14-3 5 3 1 1 1022 7 0
3 Kockengen JO14-1 5 2 1 2 715 17 0
4 Abcoude fc JO14-2 2 1 0 1 36 4 0
5 Almere FC JO14-2 4 1 0 3 39 22 0
6 Maarssen JO14-3 4 0 0 4 03 30 0



Onder 13 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

#GWGLVP+-PM
1 AS'80 JO13-8 5 5 0 0 1527 12 0
2 FC Weesp, JO13-3JM 5 4 0 1 1225 12 0
3 Buitenboys sc. JO13-6 5 2 0 3 615 16 0
4 BFC JO13-5 5 2 0 3 611 13 0
5 Waterwijk asc JO13-8 5 1 0 4 314 26 0
6 Almere FC JO13-4 5 1 0 4 39 22 0



Mannen Zondag reserve

#GWGLVP+-PM
1 Hooglanderveen 6 2 2 0 0 610 1 0
2 Waterwijk asc 5 2 2 0 0 66 3 0
3 Amsvorde 3 2 1 1 0 417 6 0
4 AS'80 4 1 1 0 0 38 4 0
5 Almere FC 4 2 1 0 1 313 8 0
6 Hoogland 7 1 0 1 0 11 1 0
7 Hoogland 9 2 0 1 1 11 6 0
8 KVVA 3 2 0 1 1 13 12 0
9 Allen Weerbaar 4 0 0 0 0 00 0 0
10 APWC 2 2 0 0 2 02 7 0
11 Roda '46 5 2 0 0 2 05 18 0
12 Waterwijk asc 5 0 0 0 0 00 0 0



Mannen 35+ Zondag (najaar)

#GWGLVP+-PM
1 Parkstad SV 35+1 2 2 0 0 614 0 0
2 Ilpendam 35+2 2 2 0 0 615 6 0
3 Ilpendam 35+1 2 2 0 0 67 2 0
4 RCZ 35+1 2 1 1 0 47 4 0
5 SV Rood-Wit Zaanstad 35+1 2 1 1 0 46 3 0
6 De Wherevogels 35+1 1 1 0 0 39 3 0
7 ASC De Volewijckers 35+1 1 1 0 0 35 3 0
8 Almere FC 35+1 2 0 0 2 04 7 0
9 WV-HEDW 35+1 2 0 0 2 01 8 0
10 Purmersteijn 35+1 2 0 0 2 03 11 0
11 GSV 35+2 2 0 0 2 06 16 0
12 GSV 35+1 2 0 0 2 01 15 0



Vrouwen 30+ Vrijdag Toernooivorm 7x7 (najaar)

#GWGLVP+-PM
1 Sporting Almere VR30+1 4 2 2 0 84 0 0
2 NVC VR30+1 4 2 0 2 63 2 0
3 SVO HZM'22 VR30+2 4 1 2 1 51 1 0
4 Waterwijk asc VR30+2 4 1 2 1 51 2 0
5 Almere FC VR30+1 4 1 0 3 31 5 0



Meiden Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase)

#GWGLVP+-PM
1 Diemen sv. MO11-2 5 5 0 0 1541 5 0
2 AS'80 MO11-2 4 3 0 1 98 6 0
3 Abcoude fc MO11-2 3 2 0 1 614 3 0
4 GeuzenMiddenmeer MO11-1 3 2 0 1 618 8 0
5 Muiden sc. MO11-1 4 1 1 2 419 19 0
6 SVO HZM'22 MO11-2 5 1 1 3 47 14 0
7 Nederhorst vv MO11-1 5 1 0 4 38 31 0
8 Almere FC MO11-1 5 1 0 4 37 36 0



MO17 Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase)

#GWGLVP+-PM
1 Wasmeer MO17-1 4 4 0 0 1230 3 0
2 Soest SO MO17-2 5 3 1 1 1029 11 0
3 Hoogland MO17-2 5 3 0 2 934 16 0
4 Hooglanderveen MO17-1 4 2 1 1 712 7 0
5 TOV MO17-1 4 2 0 2 64 35 0
6 Waterwijk asc MO17-2 4 1 0 3 320 12 0
7 Gooi 't sc MO17-4 5 1 0 4 36 18 0
8 Almere FC MO17-2 5 1 0 4 38 41 0



MO15 Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase)

#GWGLVP+-PM
1 Waterwijk asc MO15-1 3 3 0 0 929 0 0
2 WV-HEDW MO15-2 3 3 0 0 928 0 0
3 AFC IJburg MO15-2 4 3 0 1 917 4 0
4 Buitenboys sc. MO15-2 3 2 0 1 69 9 0
5 GeuzenMiddenmeer MO15-1 (9-tal) 5 1 1 3 411 9 0
6 TOS-Actief MO15-1 3 0 1 2 17 13 0
7 AS'80 MO15-2 3 0 1 2 10 25 0
8 Almere FC MO15-2 4 0 1 3 13 44 0



MO13 Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase)

#GWGLVP+-PM
1 Gooi 't sc MO13-2 5 5 0 0 1542 5 0
2 SVO HZM'22 MO13-2 5 5 0 0 1537 3 0
3 SDO MO13-1 5 3 1 1 1011 12 0
4 Soest SO MO13-1 (9-tal) 5 2 1 2 714 10 0
5 Graveland 's MO13-2 4 1 0 3 36 18 0
6 Wasmeer MO13-1 (9-tal) 5 1 0 4 311 29 0
7 Victoria MO13-2 4 0 1 3 13 29 0
8 Almere FC MO13-3 5 0 1 4 13 21 0



Mannen KNVB beker Amateurs poulefase

#GWGLVP+-PM
1 ASC De Volewijckers 1 3 3 0 0 911 2 0
2 Almere FC 1 3 2 0 1 612 6 0
3 Ankaraspor FC 1 3 1 0 2 33 12 0
4 Ilpendam 1 3 0 0 3 03 9 0



Mannen beker reserve poulefase

#GWGLVP+-PM
1 TOV 2 3 2 1 0 76 1 0
2 CJVV 2 3 2 0 1 69 6 0
3 Almere FC 2 3 1 0 2 37 12 0
4 Baarn sv 2 3 0 1 2 13 6 0



Mannen beker reserve zaterdag poulefase

#GWGLVP+-PM
1 NVC 4 2 2 0 0 613 3 0
2 RAP sv. 13 2 1 0 1 33 3 0
3 Almere FC 6 2 0 0 2 01 11 0
4 RAP sv. 13 0 0 0 0 00 0 0



Mannen beker reserve zondag poulefase

#GWGLVP+-PM
1 Almere FC 4 3 3 0 0 916 3 0
2 TOS-Actief 4 3 1 1 1 47 12 0
3 Zeeburgia avv 15 3 0 2 1 21 4 0
4 Waterwijk asc 4 3 0 1 2 14 9 0



Veteranen beker zondag poulefase

#GWGLVP+-PM
1 NVC 45+1 2 2 0 0 616 2 0
2 Almere FC 35+1 2 0 1 1 14 8 0
3 VVU Ardahanspor 35+1 2 0 1 1 12 12 0



G Voetbal beker poulefase

#GWGLVP+-PM
1 Almere FC G1JM 2 2 0 0 616 4 0
2 Soest SO G1 1 0 0 1 01 4 0
3 SDO G1 1 0 0 1 03 12 0



GGespeeld
WGewonnen
GLGelijk
VVerloren
PPunten
+Doelpunten voor
-Doelpunten tegen
PMPunten mindering