FC Almere
Media Inschrijf formulier Agenda Laatste nieuws Facebook logo Instagram logo
MediaInschrijf formulier Agenda

Standen 2021/2022


Mannen Zaterdag standaard (A-cat)

#GWGLVP+-PM
1 HBOK 1 21 17 2 2 5386 24 0
2 Waterwijk asc 1 21 14 4 3 4647 18 0
3 FC Aalsmeer 1 21 12 5 4 4149 20 0
4 Zandvoort s.v. 1 21 10 2 9 3256 56 0
5 Marken sv. 1 21 9 5 7 3242 44 0
6 ASV Arsenal 1 22 10 2 10 3231 28 0
7 Jong Holland 1 21 10 1 10 3148 39 0
8 OSV 1 22 10 1 11 3145 54 0
9 DVVA csv. 1 22 7 7 8 2841 50 0
10 AMVJ 1 21 7 4 10 2531 36 0
11 FC Zaandam 1 21 6 3 12 2133 59 0
12 EDO hfc 1 21 4 2 15 1423 49 0
13 Almere FC 1 21 2 2 17 822 77 0



Mannen Zaterdag reserve (A-cat)

#GWGLVP+-PM
1 Eemdijk 2 21 17 2 2 5375 31 0
2 TOV 2 22 14 3 5 4562 40 0
3 BFC 2 21 13 4 4 4381 32 0
4 ASV Arsenal 3 20 11 4 5 3746 37 0
5 DVVA csv. 3 21 12 1 8 3758 49 0
6 Waterwijk asc 2 20 11 1 8 3474 39 0
7 Victoria 2 21 8 2 11 2643 47 0
8 Wasmeer 2 21 8 0 13 2443 55 0
9 VVZ '49 2 21 7 3 11 2428 43 0
10 AFC 3 21 6 4 11 2255 53 0
11 Amstelveen/Heemraad 2 21 6 3 12 2141 58 0
12 Altius 2 21 5 4 12 1928 57 0
13 Almere FC 3 21 2 1 18 726 119 0
14 Waterwijk asc 2 0 0 0 0 00 0 0



Mannen Zaterdag reserve

#GWGLVP+-PM
1 VRC 3 19 13 2 4 4153 27 0
2 GVVV 3 17 12 2 3 3870 16 0
3 Almere FC 4 18 12 2 4 3860 38 0
4 Veenendaal 2 20 8 8 4 3261 31 0
5 SVP 2 20 8 4 8 2841 40 0
6 CJVV 3 18 8 3 7 2744 42 0
7 Achterveld SV 2 17 8 1 8 2534 41 0
8 DOVO 3 19 7 2 10 2341 51 0
9 Candia '66 2 20 6 3 11 2133 45 0
10 Valleivogels 4 17 5 3 9 1829 46 0
11 SVMM 2 19 6 0 13 1839 66 0
12 Scherpenzeel 3 20 2 4 14 1027 89 0



Onder 23 (najaar A-cat)

#GWGLVP+-PM
1 Soest SO O23-1 13 9 3 1 3050 24 0
2 BFC O23-1 14 9 2 3 2955 23 0
3 Hooglanderveen O23-1 14 9 2 3 2941 20 0
4 Almere FC O23-1 14 9 1 4 2841 31 0
5 FC Hilversum O23-1 14 7 2 5 2339 23 0
6 KVVA O23-1 13 3 1 9 109 34 0
7 CJVV O23-1 14 2 1 11 721 52 0
8 Batavia '90 O23-1 14 1 0 13 323 72 0



Onder 19 (najaar A-cat)

#GWGLVP+-PM
1 Zuidoost United JO19-1 10 9 0 1 2748 15 0
2 FC Hilversum JO19-1 10 8 1 1 2524 11 0
3 Zuidvogels HSV De JO19-1 10 7 0 3 2137 22 0
4 Graveland 's JO19-1 10 6 0 4 1819 15 0
5 AS'80 JO19-1 9 4 1 4 1323 20 0
6 Robinhood s.v. JO19-1 10 4 1 5 1327 27 0
7 Laren 99 sv JO19-1 9 3 2 4 1122 22 0
8 SDO JO19-1 9 3 1 5 1018 21 0
9 Almere FC JO19-1 9 2 2 5 819 24 0
10 Altius JO19-1 10 1 3 6 615 30 0
11 Wasmeer JO19-1 10 0 1 9 15 50 0
12 BFC JO19-2 9 0 1 8 113 82 0



Onder 19 (voorjaar A-cat)

#GWGLVP+-PM
1 Zuidvogels HSV De JO19-1 4 4 0 0 1216 6 0
2 AS'80 JO19-1 4 2 1 1 716 10 0
3 SDO JO19-1 5 1 1 3 412 15 0
4 Almere FC JO19-1 5 1 0 4 36 19 0
5 SDO JO19-1 1 0 0 1 01 3 0



Onder 15 (najaar A-cat)

#GWGLVP+-PM
1 JOGA Fortius asv JO15-1 11 11 0 0 3370 13 0
2 AFC IJburg JO15-1 11 9 1 1 2851 13 0
3 Zuidoost United JO15-1 11 7 1 3 2235 19 0
4 TABA afc JO15-1 11 7 0 4 2131 25 0
5 Almere FC JO15-1 11 7 0 4 2123 34 0
6 Laren 99 sv JO15-1 11 6 0 5 1825 36 0
7 SDO JO15-1 11 4 1 6 1321 17 0
8 Swift JO15-1 11 4 1 6 1322 31 0
9 BFC JO15-2 11 4 0 7 1225 33 0
10 AS'80 JO15-2 11 3 1 7 1021 26 0
11 TOG MO15-1 11 1 0 10 317 42 0
12 FC Amsterdam JO15-2 11 0 1 10 16 58 0



Onder 15 (voorjaar A-cat)

#GWGLVP+-PM
1 Zuidoost United JO15-1 7 4 0 3 1218 16 0
2 SDO JO15-1 6 3 1 2 1011 6 0
3 AS'80 JO15-2 6 2 2 2 87 9 0
4 Almere FC JO15-1 6 2 1 3 77 10 0
5 BFC JO15-2 5 2 0 3 69 11 0



Onder 17 (najaar A-cat)

#GWGLVP+-PM
1 Hooglanderveen JO17-1 10 9 1 0 2838 8 0
2 VVZA JO17-1 10 7 1 2 2233 15 0
3 Wasmeer JO17-1 10 6 2 2 2032 18 0
4 Almere FC JO17-1 10 5 2 3 1726 16 0
5 SDO JO17-1JM 10 5 0 5 1533 16 0
6 AS'80 JO17-1 10 4 1 5 1335 23 0
7 Robinhood s.v. JO17-1 10 4 1 5 1327 35 0
8 Graveland 's JO17-1 10 3 3 4 1228 31 0
9 Zuidvogels HSV De JO17-1 10 3 4 3 1022 16 0
10 Buitenboys sc. JO17-2 10 1 0 9 313 71 0
11 Zuidoost United JO17-1 10 0 1 9 18 46 0



Onder 17 (voorjaar A-cat)

#GWGLVP+-PM
1 SDO JO17-1JM 7 6 0 1 1827 9 0
2 Almere FC JO17-1 6 4 1 1 1320 6 0
3 AS'80 JO17-1 6 2 2 2 814 11 0
4 Wasmeer JO17-1 7 2 1 4 710 18 0
5 Buitenboys sc. JO17-2 6 0 0 6 08 35 0



Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks

#GWGLVP+-PM
1 BVV '31 JO11-1 6 6 0 0 1860 7 0
2 BFC MO11-1 6 4 1 1 1333 26 0
3 Buitenboys sc. JO11-4 5 3 0 2 926 23 0
4 Waterwijk asc JO11-5 5 2 1 2 724 22 0
5 AS'80 JO11-12 3 2 0 1 612 10 0
6 Sporting Almere JO11-3 6 2 0 4 621 24 0
7 AS'80 JO11-7 6 1 0 5 325 38 0
8 Almere FC JO11-3 5 0 0 5 08 59 0



Onder 11 (2e fase)

#GWGLVP+-PM
1 Buitenboys sc. JO11-7 7 7 0 0 2143 13 0
2 Geinburgia sv. JO11-1 6 4 1 1 1324 11 0
3 FC Weesp JO11-4 6 3 1 2 1027 27 0
4 Abcoude fc JO11-4 7 3 1 3 1027 31 0
5 GeuzenMiddenmeer JO11-3 5 2 0 3 615 17 0
6 Almere FC JO11-3 5 0 2 3 211 18 0
7 Muiden sc. JO11-1 6 0 1 5 121 41 0
8 TABA afc JO11-4 2 0 0 2 04 14 0



Onder 11 (3e fase)

#GWGLVP+-PM
1 Huizen JO11-5 3 3 0 0 926 6 0
2 Almere FC JO11-4 1 1 0 0 37 5 0
3 Buitenboys sc. JO11-5 2 1 0 1 35 11 0
4 Sporting Almere JO11-4 3 1 0 2 315 12 0
5 BVV '31 JO11-2 3 1 0 2 312 27 0
6 AS'80 JO11-9 2 0 0 2 011 15 0



G-Voetbal Zaterdag (najaar)

#GWGLVP+-PM
1 JSV Nieuwegein G1 8 8 0 0 24112 13 0
2 NVC G1JM 8 5 1 2 1669 26 0
3 Only Friends G3JM 8 3 0 5 929 54 0
4 Abcoude fc G1 7 2 1 4 722 38 0
5 Almere FC G1JM 7 0 0 7 013 114 0



G-Voetbal Zaterdag (voorjaar)

#GWGLVP+-PM
1 WSV 1930 G1 9 8 0 1 2444 12 0
2 Almere FC G1JM 9 6 1 2 1951 23 0
3 SDO G1 10 4 2 4 1441 46 0
4 Only Friends G5JM 9 4 0 5 1228 37 0
5 FC Zaandam G1 8 2 0 6 615 36 0
6 ZCFC G1 9 1 1 7 424 49 0



Onder 11 (4e fase)

#GWGLVP+-PM
1 FC Weesp JO11-3 6 4 1 1 1341 35 0
2 Muiden sc. JO11-1 5 4 0 1 1245 26 0
3 Almere FC JO11-4 6 3 0 3 938 40 0
4 Buitenveldert sc. JO11-2 4 2 0 2 627 24 0
5 Sporting Almere JO11-2 6 1 2 3 527 36 0
6 Abcoude fc JO11-3 5 1 1 3 421 28 0
7 Buitenboys sc. JO11-6 4 1 0 3 314 24 0
8 AS'80 JO11-14 2 0 0 2 01 28 0



Mannen 35+ Zaterdag

#GWGLVP+-PM
1 Loosdrecht 35+1 19 17 2 0 5371 14 0
2 AH'78 35+1 19 15 2 2 4789 22 0
3 Wartburgia asv 35+1 18 11 1 6 3459 32 0
4 IJsselmeervogels 35+1 18 10 1 7 3155 23 0
5 Wartburgia asv 35+2 19 10 1 8 3151 41 0
6 VVGA 35+1 20 10 1 9 3143 48 0
7 JOS Watergraafsmeer 35+1 19 8 6 5 3057 49 0
8 Zuidvogels HSV De 35+2 18 8 1 9 2544 58 0
9 Almere FC 35+1 18 7 3 8 2453 52 0
10 BZC'13 35+1 19 3 0 16 933 92 0
11 TABA afc 35+2 20 3 0 17 931 101 0
12 TABA afc 35+1 17 1 0 16 325 79 0



Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks

#GWGLVP+-PM
1 Almere FC JO12-4 6 5 1 0 1640 17 0
2 AS'80 JO12-8 6 4 2 0 1431 10 0
3 DOB JO12-1 6 4 1 1 1343 13 0
4 Buitenboys JO12-4JM 6 2 1 3 726 23 0
5 Muiderberg sc. JO12-1 6 2 1 3 732 31 0
6 AS'80 JO12-7 5 2 0 3 632 22 0
7 Buitenboys sc. JO12-5 6 1 0 5 310 59 0
8 Waterwijk asc JO12-6 5 0 0 5 08 47 0



Onder 12 (2e fase)

#GWGLVP+-PM
1 Almere FC JO12-4 5 4 1 0 1327 11 0
2 AS'80 JO12-7 6 4 1 1 1333 21 0
3 Buitenboys JO12-4JM 4 3 0 1 914 7 0
4 Muiderberg sc. JO12-1 6 3 0 3 930 24 0
5 AS'80 JO12-6 4 0 0 4 07 28 0
6 Zuidvogels HSV De JO12-4 5 0 0 5 08 28 0



Onder 12 (3e fase)

#GWGLVP+-PM
1 AS'80 JO12-7 3 2 1 0 719 10 0
2 Almere FC JO12-4 2 1 1 0 410 4 0
3 Zuidvogels HSV De JO12-3 2 1 0 1 35 9 0
4 NVC JO12-2 2 0 1 1 14 10 0
5 Buitenboys JO12-4JM 3 0 1 2 18 13 0



Onder 12 (4e fase)

#GWGLVP+-PM
1 Almere FC JO12-4 6 6 0 0 1836 9 0
1 Almere FC JO12-4 6 6 0 0 1836 9 0
2 Zuidvogels HSV De JO12-4 6 4 1 1 1329 26 0
2 Zuidvogels HSV De JO12-4 6 4 1 1 1329 26 0
3 NVC JO12-2 6 3 2 1 1128 18 0
3 NVC JO12-2 6 3 2 1 1128 18 0
4 AS'80 JO12-5 7 2 2 3 829 25 0
4 AS'80 JO12-5 7 2 2 3 829 25 0
5 Buitenboys JO12-4JM 7 2 1 4 719 25 0
5 Buitenboys JO12-4JM 7 2 1 4 719 25 0
6 Muiden sc. JO12-1 7 1 3 3 629 43 0
6 Muiden sc. JO12-1 7 1 3 3 629 43 0
7 Almere FC JO12-3 7 1 2 4 525 38 0
7 Almere FC JO12-3 7 1 2 4 525 38 0
8 BFC MO12-1 6 1 1 4 417 28 0
8 BFC MO12-1 6 1 1 4 417 28 0



Onder 19 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

#GWGLVP+-PM
1 DOSC JO19-2 7 6 0 1 1846 9 0
2 Almere FC JO19-2 7 6 0 1 1854 18 0
3 Laren 99 sv JO19-2 7 6 0 1 1827 19 0
4 Altius JO19-2 7 3 0 4 925 22 0
5 BVV '31 JO19-1 7 3 0 4 920 33 0
6 Wasmeer JO19-2 7 2 0 5 617 18 0
7 Nieuwland ASC JO19-5 7 2 0 5 625 41 0
8 SDO JO19-3 7 0 0 7 013 67 0



Onder 19 (2e fase)

#GWGLVP+-PM
1 Vecht de JO19-1 13 12 1 0 3751 19 0
2 Victoria JO19-2 15 9 3 3 3072 32 0
3 Nieuwland ASC JO19-4 13 9 1 3 2853 33 0
4 Soest SO JO19-3 14 8 0 6 2440 35 0
5 DOSC JO19-2 15 7 0 8 2147 59 0
6 CTO '70 vv JO19-1 14 5 3 6 1849 47 0
7 Almere FC JO19-2 14 4 0 10 1242 52 0
8 Argon JO19-2 16 2 3 11 929 64 0
9 Graveland 's JO19-2 14 2 1 11 728 70 0
10 Argon JO19-2 10 1 3 6 617 33 0



Onder 17 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

#GWGLVP+-PM
1 Baarn sv JO17-1 7 7 0 0 2146 9 0
2 SDOB JO17-1 7 6 0 1 1833 12 0
3 Huizen JO17-1 7 5 0 2 1532 15 0
4 Almere FC JO17-2 7 2 1 4 719 19 0
5 Wasmeer JO17-2 7 2 1 4 713 17 0
6 Hoogland JO17-1 7 2 1 4 712 25 0
7 BVV '31 JO17-1 7 2 1 4 716 31 0
8 RAP sv. JO17-1 7 0 0 7 07 50 0



Onder 17 (2e fase)

#GWGLVP+-PM
1 SDOB JO17-1 13 9 1 3 2845 20 0
2 Vecht de JO17-1 11 8 0 3 2428 23 0
3 Hertha JO17-1 14 6 2 6 2032 32 0
4 Almere FC JO17-2 13 5 3 5 1827 24 0
5 Legmeervogels JO17-2 13 5 2 6 1727 29 0
6 Breukelen FC JO17-2 14 4 4 6 1623 33 0
7 Wasmeer JO17-2 12 3 2 7 1117 32 0
8 Victoria JO17-3 12 2 4 6 1018 24 0
9 Dijk De asv JO17-2 13 2 2 9 817 38 0
10 UNO vv JO17-2 8 1 1 6 421 35 0



Onder 16 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

#GWGLVP+-PM
1 vv Zwanenburg JO16-2 7 6 1 0 1933 7 0
2 Almere FC JO16-2 7 5 1 1 1634 23 0
3 AMVJ JO16-1 7 5 0 2 1537 16 0
4 Argon JO16-1 6 3 1 2 1022 16 0
5 Legmeervogels JO16-2 7 2 2 3 828 18 0
6 Muiderberg sc. JO16-1 7 2 1 4 726 26 0
7 Kadoelen sv. JO16-1 6 1 0 5 34 45 0
8 Victoria JO16-5 7 0 0 7 011 44 0



Onder 16 (2e fase)

#GWGLVP+-PM
1 Muiderberg sc. JO16-1 17 14 2 1 4483 35 0
2 Almere FC JO16-2 16 13 2 1 4197 22 0
3 VVZ '49 JO16-2 16 10 1 5 3153 39 0
4 Laren 99 sv JO16-2 17 8 2 7 2650 40 0
5 Hooglanderveen JO16-5 17 8 0 9 2483 56 0
6 FC Weesp JO16-2 17 6 4 7 2257 50 0
7 Victoria JO16-4 16 6 3 7 2154 72 0
8 Huizen JO16-3 16 6 1 9 1937 54 0
9 BFC JO16-4 17 1 2 14 526 127 0
10 Eemnes JO16-1 15 1 1 13 432 77 0



Onder 15 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

#GWGLVP+-PM
1 Huizen JO15-2 4 4 0 0 1233 1 0
2 Muiden sc JO15-1JM 5 4 0 1 1230 12 0
3 Zuidvogels HSV De JO15-2 5 3 0 2 923 17 0
4 SDO JO15-3 5 2 0 3 632 29 0
5 Almere FC JO15-3 5 1 0 4 38 51 0
6 Altius JO15-4 4 0 0 4 07 23 0
7 Graveland 's JO15-4 3 0 0 3 02 43 0



Onder 15 (2e fase)

#GWGLVP+-PM
1 Huizen JO15-3 5 4 0 1 1228 10 0
2 Almere FC JO15-3 4 3 0 1 925 12 0
3 Zuidvogels HSV De JO15-3 5 3 0 2 931 18 0
4 Altius JO15-4 5 3 0 2 924 31 0
5 DOSC JO15-3 5 2 1 2 720 18 0
6 Victoria JO15-5 6 2 1 3 724 22 0
7 SDO JO15-3 3 1 0 2 318 11 0
8 Laren 99 sv JO15-3 7 1 0 6 319 67 0



Onder 15 (3e fase)

#GWGLVP+-PM
1 GeuzenMiddenmeer JO15-1 9 8 0 1 2446 6 0
2 AGB JO15-2 9 8 0 1 2445 6 0
3 Almere FC JO15-2 8 6 1 1 1931 17 0
4 SDOB JO15-1 9 5 2 2 1729 14 0
5 Muiden sc JO15-1JM 9 4 4 1 1625 23 0
6 BFC JO15-4 9 3 0 6 918 35 0
7 Ilpendam JO15-2 9 2 2 5 814 29 0
8 FC Weesp JO15-2 8 2 1 5 77 16 0
9 KFC JO15-3 9 2 1 6 717 38 0
10 Monnickendam JO15-2 9 1 1 7 410 36 0
11 ZCFC JO15-1 8 0 2 6 211 33 0



Onder 14 (2e fase)

#GWGLVP+-PM
1 Abcoude fc JO14-2 6 6 0 0 1825 4 0
2 GeuzenMiddenmeer JO14-1 6 4 0 2 1220 11 0
3 Waterwijk asc JO14-2 4 3 0 1 923 9 0
4 BFC JO14-5 5 2 0 3 619 25 0
5 Buitenboys sc. JO14-4 5 1 1 3 414 14 0
6 DOB JO14-1 5 1 0 4 38 26 0
7 Muiderberg sc. JO14-1 5 0 1 4 15 25 0
8 Almere FC JO14-1 0 0 0 0 00 0 0



Onder 14 (3e fase)

#GWGLVP+-PM
1 Sporting Almere JO14-3 7 7 0 0 2141 10 0
2 Waterwijk asc JO14-2 8 5 1 2 1632 29 0
3 BFC JO14-5 7 3 1 3 1024 22 0
4 Buitenboys sc. JO14-4 7 2 0 5 616 31 0
5 Almere FC JO14-1 7 0 0 7 018 39 0
6 DOB JO14-1 6 0 0 6 06 39 0



Onder 13 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

#GWGLVP+-PM
1 BFC JO13-6 7 6 0 1 1842 8 0
2 Muiden sc. JO13-1 7 5 1 1 1636 23 0
3 Muiderberg sc. JO13-1 7 5 0 2 1536 15 0
4 Almere FC JO13-3 7 4 0 3 1226 17 0
5 Buitenboys sc. JO13-7 7 3 0 4 922 29 0
6 Waterwijk asc JO13-7 7 2 1 4 720 24 0
7 Buitenboys sc. JO13-6 7 2 0 5 618 32 0
8 SDO JO13-4 7 0 0 7 05 57 0



Onder 13 (2e fase)

#GWGLVP+-PM
1 Muiderberg sc. JO13-1 5 4 1 0 1329 9 0
2 Almere FC JO13-3 6 3 2 1 1120 10 0
3 Sporting Martinus JO13-6 6 3 2 1 1122 16 0
4 AS'80 JO13-10 5 2 0 3 610 14 0
5 Waterwijk asc JO13-7 6 1 3 2 617 11 0
6 Muiden sc. JO13-1 5 1 2 2 516 17 0
7 IVV JO13-2 2 1 0 1 38 10 0
8 Buitenboys sc. JO13-8 5 0 0 5 07 42 0



Onder 13 (3e fase)

#GWGLVP+-PM
1 Waterwijk asc JO13-8 9 9 0 0 27121 2 0
2 Muiden sc. JO13-1 9 7 1 1 2246 19 0
3 Almere FC JO13-3 9 7 1 1 2240 24 0
4 Victoria JO13-6 9 5 1 3 1636 32 0
5 Waterwijk asc JO13-7 10 5 1 4 1640 52 0
6 BVV '31 JO13-2 10 4 2 4 1438 49 0
7 Eemnes JO13-2 10 3 3 4 1226 33 0
8 Buitenboys sc. JO13-7 10 4 0 6 1224 48 0
9 AS'80 JO13-10 9 3 0 6 919 30 0
10 BFC JO13-7 9 2 2 5 821 54 0
11 Huizen JO13-4 10 1 2 7 513 48 0
12 SDO JO13-4 10 0 1 9 114 47 0



Mannen Zondag reserve

#GWGLVP+-PM
1 Hoogland 5 17 14 1 2 4388 23 0
2 AS'80 7 16 13 0 3 39101 37 0
3 Hooglanderveen 4 17 10 1 6 3169 37 0
4 Almere FC 3 16 7 5 4 2634 40 0
5 Allen Weerbaar 4 15 8 1 6 2546 44 0
6 BVV '31 3 17 8 1 8 2552 62 0
7 Muiderberg sc. 2 16 8 0 8 2450 51 0
8 Waterwijk asc 4 17 5 4 8 1957 74 0
9 Laren 99 sv 2 17 3 3 11 1235 72 0
10 BFC 2 18 3 2 13 1134 72 0
11 Buitenboys sc. 9 18 3 2 13 1132 86 0
12 Muiden sc. 2 16 0 2 14 212 91 0



Mannen 35+ Zondag

#GWGLVP+-PM
1 Almere FC 35+2 17 16 0 1 4899 17 0
1 Almere FC 35+2 17 16 0 1 4899 17 0
2 DRC 35+1 18 14 1 3 4373 47 0
2 DRC 35+1 18 14 1 3 4373 47 0
3 SV Rood-Wit Zaanstad 35+1 12 7 2 3 2349 34 0
3 SV Rood-Wit Zaanstad 35+1 12 7 2 3 2349 34 0
4 Purmersteijn 35+1 15 7 2 6 2336 36 0
4 Purmersteijn 35+1 15 7 2 6 2336 36 0
5 ASC De Volewijckers 35+1 16 7 2 7 2352 41 0
5 ASC De Volewijckers 35+1 16 7 2 7 2352 41 0
6 TOG 35+1 17 6 3 8 2152 60 0
6 TOG 35+1 17 6 3 8 2152 60 0
7 WV-HEDW 35+2 17 4 6 7 1828 38 0
7 WV-HEDW 35+2 17 4 6 7 1828 38 0
8 Ilpendam 35+1 13 5 2 6 1724 29 0
8 Ilpendam 35+1 13 5 2 6 1724 29 0
9 Almere FC 35+1 17 3 4 10 1329 55 0
9 Almere FC 35+1 17 3 4 10 1329 55 0
10 WV-HEDW 35+1 16 3 1 12 1038 74 0
10 WV-HEDW 35+1 16 3 1 12 1038 74 0
11 NVC 35+1 14 2 1 11 731 80 0
11 NVC 35+1 14 2 1 11 731 80 0



Meiden Onder 19 (voorjaarsreeks)

#GWGLVP+-PM
1 Vreeswijk MO19-1 9 9 0 0 2749 14 0
2 TOV MO19-1 10 7 2 1 2343 14 0
3 Roda '46 MO19-1 8 6 1 1 1937 14 0
4 TOS-Actief MO19-2 9 6 0 3 1825 20 0
5 Hercules MO19-1 9 4 1 4 1331 25 0
6 Gooi 't sc MO19-1 9 4 1 4 1325 26 0
7 Victoria MO19-1 7 4 0 3 1227 16 0
8 Hoogland MO19-2 9 4 0 5 1227 34 0
9 Kampong MO19-1 7 1 1 5 411 27 0
10 Almere FC MO19-1 7 1 0 6 37 50 0
11 Graveland 's MO19-1 9 0 2 7 217 35 0
12 Maarssen MO19-1 7 0 0 7 011 35 0



Meiden Onder 19 (najaarsreeks)

#GWGLVP+-PM
1 Hercules Zaandam sc MO19-1 7 7 0 0 2148 3 0
2 RCZ MO19-1 7 6 0 1 1825 9 0
3 Westzaan MO19-1 8 5 1 2 1624 8 0
4 OFC MO19-1 8 5 1 2 1630 21 0
5 SDOB MO19-1 7 2 2 3 813 20 0
6 TOS-Actief MO19-1 7 2 1 4 717 28 0
7 Purmersteijn MO19-1 6 2 0 4 67 16 0
8 Almere FC MO19-1 7 2 0 5 622 35 0
9 KFC MO19-1 6 1 1 4 410 17 0
10 GeuzenMiddenmeer MO19-1 7 0 0 7 04 43 0
11 GeuzenMiddenmeer MO19-1 1 0 0 1 00 9 0
12 Westzaan MO19-1 0 0 0 0 00 0 0



Vrouwen 30+ Vrijdag 7x7 (najaar)

#GWGLVP+-PM
1 Waterwijk asc VR30+2 16 14 1 1 4352 3 0
2 Sporting Almere VR30+1 16 12 1 3 3730 12 0
3 Zuidvogels HSV De VR30+2 16 7 1 8 2219 26 0
4 Almere FC VR30+1 16 3 2 11 119 26 0
5 Diemen sv. VR30+1 16 0 3 13 35 48 0



Vrouwen 30+ Vrijdag 7x7 (voorjaar)

#GWGLVP+-PM
1 Sporting Almere VR30+1 20 17 3 0 5438 7 0
2 Zuidvogels HSV De VR30+2 20 11 5 4 3825 12 0
3 Waterwijk asc VR30+3 20 7 3 10 2414 17 0
4 Almere FC VR30+1 20 3 5 12 148 26 0
5 Huizen VR30+1 20 2 4 14 107 30 0



Meiden Onder 17 (najaarsreeks)

#GWGLVP+-PM
1 Waterwijk asc MO17-1 10 9 1 0 2854 2 0
2 FC Weesp MO17-1 9 8 0 1 2435 4 0
3 Abcoude fc MO17-1 10 7 1 2 2222 6 0
4 AFC IJburg MO17-2 9 6 0 3 1833 18 0
5 TOS-Actief MO17-1 8 4 0 4 1214 21 0
6 Buitenboys sc. MO17-1 9 4 0 5 1217 21 0
7 BFC MO17-2 10 4 0 6 1228 28 0
8 Almere FC MO17-1 8 3 1 4 1017 24 0
9 Diemen sv. MO17-2 10 2 2 6 816 35 0
10 AS'80 MO17-1 9 1 1 7 411 52 0
11 GeuzenMiddenmeer MO17-1 10 0 0 10 08 44 0
12 FC Weesp MO17-1 0 0 0 0 00 0 0



Meiden Onder 15 (voorjaarsreeks)

#GWGLVP+-PM
1 HDS MO15-1 10 9 0 1 2733 20 0
2 Almere FC MO15-1 9 7 1 1 2243 15 0
3 Eemnes MO15-2 10 7 0 3 2128 26 0
4 Achterveld SV MO15-1 9 6 1 2 1936 20 0
5 Hoogland MO15-2 9 4 0 5 1219 22 0
6 Roda '46 MO15-2 10 3 3 4 1215 13 0
7 Gooi 't sc MO15-1 10 3 3 4 1210 13 0
8 SDO MO15-1 10 4 0 6 1223 27 0
9 Spakenburg MO15-1 10 3 1 6 1020 35 0
10 IJsselmeervogels MO15-1 10 2 2 6 817 32 0
11 Hooglanderveen MO15-1 9 1 2 6 59 23 0
12 Waterwijk asc MO15-2 8 1 1 6 417 24 0



Meiden Onder 13 (najaarsreeks)

#GWGLVP+-PM
1 Almere FC MO13-3 11 10 1 0 3142 4 0
1 Almere FC MO13-3 11 10 1 0 3142 4 0
2 TOS-Actief MO13-1 10 7 1 2 2236 14 0
2 TOS-Actief MO13-1 10 7 1 2 2236 14 0
3 Eemnes MO13-1 11 6 3 2 2130 18 0
3 Eemnes MO13-1 11 6 3 2 2130 18 0
4 AFC IJburg MO13-2 10 5 2 3 1727 15 0
4 AFC IJburg MO13-2 10 5 2 3 1727 15 0
5 Meer De sv. MO13-1 10 5 1 4 1639 8 0
5 Meer De sv. MO13-1 10 5 1 4 1639 8 0
6 Kadoelen sv. MO13-3 11 4 4 3 1621 18 0
6 Kadoelen sv. MO13-3 11 4 4 3 1621 18 0
7 Zuidvogels HSV De MO13-2 8 3 3 2 1216 17 0
7 Zuidvogels HSV De MO13-2 8 3 3 2 1216 17 0
8 ZOB MO13-1 9 3 2 4 1117 14 0
8 ZOB MO13-1 9 3 2 4 1117 14 0
9 Buitenboys sc. MO13-1 8 3 1 4 108 11 0
9 Buitenboys sc. MO13-1 8 3 1 4 108 11 0
10 Sporting Martinus MO13-2 8 1 1 6 47 32 0
10 Sporting Martinus MO13-2 8 1 1 6 47 32 0
11 AS'80 MO13-2 8 0 1 7 14 32 0
11 AS'80 MO13-2 8 0 1 7 14 32 0
12 Almere FC MO13-2 10 0 0 10 01 65 0
12 Almere FC MO13-2 10 0 0 10 01 65 0



Meiden Onder 13 8x8 (najaarsreeks)

#GWGLVP+-PM
1 Diemen sv. MO13-2 10 10 0 0 3087 6 0
2 Dijk De asv MO13-1 9 8 0 1 2465 15 0
3 DRC MO13-1 10 7 1 2 2239 25 0
4 GeuzenMiddenmeer MO13-1 10 6 0 4 1859 19 0
5 FC Weesp MO13-1 10 5 2 3 1741 25 0
6 Meer De sv. MO13-2 11 4 4 3 1633 35 0
7 Hertha MO13-1 11 5 0 6 1543 40 0
8 Abcoude fc MO13-2 11 3 3 5 1239 61 0
9 Waterwijk asc MO13-1 8 1 1 6 420 39 0
10 Almere FC MO13-4 9 1 1 7 422 64 0
11 Soest SO MO13-2 7 1 0 6 38 50 0
12 WV-HEDW MO13-3 10 1 0 9 315 92 0



Meiden Onder 13 (voorjaarsreeks)

#GWGLVP+-PM
1 Zeeburgia avv MO13-1 9 9 0 0 2733 5 0
2 IJsselmeervogels MO13-1 10 6 2 2 2035 17 0
3 CJVV MO13-1 9 6 1 2 1920 10 0
4 Roda '46 MO13-1 10 4 5 1 1723 14 0
5 Nederhorst vv MO13-1 8 5 0 3 1525 19 0
6 Almere FC MO13-3 9 4 2 3 1412 9 0
7 AS'80 MO13-1 9 3 2 4 1123 21 0
8 Hoogland MO13-1 10 3 2 5 1121 25 0
9 OSM '75 MO13-2 10 3 0 7 916 37 0
10 TOV MO13-1 10 2 1 7 715 21 0
11 Loosdrecht MO13-1 10 2 1 7 78 29 0
12 Gooi 't sc MO13-1 10 2 0 8 65 29 0



Meiden Onder 15 (najaarsreeks)

#GWGLVP+-PM
1 Waterwijk asc MO15-1 9 9 0 0 2792 3 0
2 Ouderkerk sv. MO15-1 9 7 1 1 2248 25 0
3 Meer De sv. MO15-1 8 5 1 2 1634 26 0
4 Almere FC MO15-1 9 4 4 1 1644 19 0
5 SDO MO15-1 7 3 1 3 1021 26 0
6 DESTO MO15-2 9 3 1 5 1023 26 0
7 WV-HEDW MO15-2 8 3 0 5 917 37 0
8 Buitenboys sc. MO15-1 8 2 0 6 615 35 0
9 AFC IJburg MO15-2 8 0 2 6 25 35 0
10 Huizen MO15-1 2 0 0 2 01 16 0
11 Laren 99 sv MO15-1 5 0 0 5 03 55 0
12 Huizen MO15-2 5 0 0 5 01 61 0



Meiden Onder 13 8x8 (voorjaarsreeks)

#GWGLVP+-PM
1 Waterwijk asc MO13-1 10 8 1 1 2554 24 0
2 Volendam (rkav) MO13-2 9 5 1 3 1630 15 0
3 Almere FC MO13-4 9 3 3 3 1236 21 0
4 ZOB MO13-2 9 3 3 3 1231 19 0
5 AFC MO13-3 9 3 2 4 1121 33 0
6 WV-HEDW MO13-3 10 1 0 9 37 67 0



Meiden Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase)

#GWGLVP+-PM
1 AFC IJburg MO11-2 5 5 0 0 1560 6 0
2 Almere FC MO11-1 4 3 0 1 935 5 0
3 Diemen sv. MO11-2 4 3 0 1 922 13 0
4 Forza Almere MO11-1 4 2 0 2 630 19 0
5 Buitenboys sc. MO11-1 5 1 0 4 319 31 0
6 AS'80 MO11-1 1 0 0 1 01 5 0
7 AS'80 MO11-2 5 0 0 5 02 90 0
8 WV-HEDW MO11-3 0 0 0 0 00 0 0



Meiden Onder 11 2e fase

#GWGLVP+-PM
1 Hooglanderveen MO11-1 7 7 0 0 2166 5 0
2 WV-HEDW MO11-1 7 5 0 2 1526 25 0
3 Waterwijk asc MO11-1 7 4 1 2 1329 26 0
4 AFC MO11-1 7 4 1 2 1324 25 0
5 Zeeburgia avv MO11-1 7 4 0 3 1230 20 0
6 AFC IJburg MO11-2 7 1 0 6 321 39 0
7 Almere FC MO11-1 7 1 0 6 311 37 0
8 Meer De sv. MO11-1 7 1 0 6 316 46 0



Meiden Onder 11 3e fase

#GWGLVP+-PM
1 Diemen sv. MO11-2 3 2 1 0 77 2 0
2 Buitenboys sc. MO11-2 1 1 0 0 37 2 0
3 Forza Almere MO11-1 2 1 0 1 36 7 0
4 Meer De sv. MO11-2 2 0 1 1 15 6 0
5 Almere FC MO11-1 0 0 0 0 00 0 0
6 AS'80 MO11-1 2 0 0 2 02 10 0



Meiden Onder 11 4e fase

#GWGLVP+-PM
1 Huizen MO11-1 7 7 0 0 2140 7 0
2 AS'80 MO11-1 6 3 1 2 1024 24 0
3 Almere FC MO11-1 5 3 0 2 917 6 0
4 Forza Almere MO11-1 6 2 1 3 716 27 0
5 SDO MO11-2 6 2 0 4 618 13 0
6 Zuidvogels HSV De MO11-1 4 1 0 3 38 16 0
7 BFC MO11-2 6 1 0 5 315 45 0
8 AS'80 MO11-1 1 0 0 1 00 6 0



Mannen KNVB beker Amateurs poulefase

#GWGLVP+-PM
1 Zuidvogels HSV De 1 3 2 1 0 713 2 0
2 KFC 1 3 2 0 1 66 7 0
3 BFC 1 3 1 1 1 45 4 0
4 Almere FC 1 3 0 0 3 02 13 0



Zwaluwen Jeugd Beker Onder 18 poulefase

#GWGLVP+-PM
1 Abcoude fc JO18-1 0 0 0 0 00 0 0
2 AFC JO18-2 0 0 0 0 00 0 0
3 AFC JO18-3 0 0 0 0 00 0 0
4 AFC 34 JO18-1 0 0 0 0 00 0 0
5 Almere FC JO18-1 0 0 0 0 00 0 0
6 Always Forward JO18-1 0 0 0 0 00 0 0
7 FC Amsterdam JO18-1 0 0 0 0 00 0 0
8 BFC JO18-1 0 0 0 0 00 0 0
9 Bloemendaal JO18-1 0 0 0 0 00 0 0
10 Buitenboys sc. JO18-1 0 0 0 0 00 0 0
11 Buitenveldert sc. JO18-1 0 0 0 0 00 0 0
12 DCG Rksv JO18-1 0 0 0 0 00 0 0
13 DWS afc JO18-2 0 0 0 0 00 0 0
14 Elinkwijk JO18-1 0 0 0 0 00 0 0
15 Foresters (de) JO18-1 0 0 0 0 00 0 0
16 JOGA Fortius asv JO18-1 0 0 0 0 00 0 0
17 Geinburgia sv. JO18-1 0 0 0 0 00 0 0
18 Hercules JO18-1 0 0 0 0 00 0 0
19 Hoofddorp s.v. Jo18-1 0 0 0 0 00 0 0
20 Houten JO18-1 0 0 0 0 00 0 0
21 AFC IJburg JO18-1 0 0 0 0 00 0 0
22 IJsselmeervogels JO18-1 0 0 0 0 00 0 0
23 JSV Nieuwegein jo18-1 0 0 0 0 00 0 0
24 Kampong JO18-1 0 0 0 0 00 0 0
25 Legmeervogels JO18-1 0 0 0 0 00 0 0
26 Meern De JO18-1 0 0 0 0 00 0 0
27 Olympia Haarlem JO18-1 0 0 0 0 00 0 0
28 Purmerend JO18-1 0 0 0 0 00 0 0
29 PVCV JO18-1 0 0 0 0 00 0 0
30 Roda '46 JO18-1 0 0 0 0 00 0 0
31 SDZ JO18-1 0 0 0 0 00 0 0
32 SEW JO18-1 0 0 0 0 00 0 0
33 Velsen Rkvv JO18-1 0 0 0 0 00 0 0
34 Victoria JO18-1 0 0 0 0 00 0 0
35 ASC De Volewijckers JO18-1 0 0 0 0 00 0 0
36 Vriendenschaar JO18-1 0 0 0 0 00 0 0
37 VVIJ JO18-1 0 0 0 0 00 0 0
38 WV-HEDW JO18-1 0 0 0 0 00 0 0
39 Zuidoost United JO18-1 0 0 0 0 00 0 0



Zwaluwen Jeugd Beker Onder 18 1e ronde

#GWGLVP+-PM
1 BFC JO18-1 1 1 0 0 37 2 0
2 Almere FC JO18-1 1 0 0 1 02 7 0



Mannen beker reserve poulefase

#GWGLVP+-PM
1 ASV Arsenal 2 2 1 1 0 48 1 0
2 Almere FC 2 2 1 0 1 32 7 0
3 IJFC 2 2 0 1 1 11 3 0
4 IJFC 2 2 0 1 1 11 3 0



Mannen beker reserve zondag poulefase

#GWGLVP+-PM
1 Almere FC 3 2 2 0 0 65 1 0
2 Zeeburgia avv 13 2 1 0 1 34 2 0
3 Waterwijk asc 4 2 0 0 2 00 6 0
4 Waterwijk asc 4 1 0 0 1 00 3 0



Mannen beker reserve zondag 1e ronde

#GWGLVP+-PM
1 Almere FC 3 0 0 0 0 00 0 0



Mannen beker reserve zondag 2e ronde

#GWGLVP+-PM
1 Almere FC 3 1 1 0 0 33 3 0
2 Waterwijk asc O23-1 1 0 0 1 03 3 0



Mannen beker reserve zondag 3e ronde

#GWGLVP+-PM
1 Almere FC 3 0 0 0 0 00 0 0
2 Waterwijk asc 8 0 0 0 0 00 0 0



Veteranen beker poulefase

#GWGLVP+-PM
1 Zuidoost United 35+1 3 3 0 0 914 1 0
2 Almere FC 35+1 3 2 0 1 69 7 0
3 Bloemendaal 35+1 3 1 0 2 36 12 0
4 Scherpenzeel 35+1 3 0 0 3 00 9 0



Veteranen beker zondag poulefase

#GWGLVP+-PM
1 Almere FC 35+2 1 0 1 0 12 2 0
2 Parkstad SV 35+1 1 0 1 0 12 2 0
3 Parkstad SV 35+1 0 0 0 0 00 0 0
4 VVU Ardahanspor 45+1 0 0 0 0 00 0 0



Veteranen beker zondag 2e ronde

#GWGLVP+-PM
1 Almere FC 35+2 1 1 0 0 33 0 0
2 V.V. Bergen 35+1 1 0 0 1 00 3 0



Veteranen beker zondag 3e ronde

#GWGLVP+-PM
1 Almere FC 35+2 0 0 0 0 00 0 0
2 Hoofddorp s.v. 35+1 0 0 0 0 00 0 0



Zwaluwen Jeugd Beker Onder 19 poulefase

#GWGLVP+-PM
1 WV-HEDW JO19-1 3 3 0 0 921 1 0
2 JOGA Fortius asv JO19-1 3 2 0 1 613 6 0
3 Almere FC JO19-1 3 1 0 2 34 16 0
4 Waterwijk asc JO19-1 3 0 0 3 02 17 0



Zwaluwen Jeugd Beker Onder 17 poulefase

#GWGLVP+-PM
1 JOGA Fortius asv JO17-1 3 3 0 0 920 0 0
2 Dijk De asv JO17-1 3 2 0 1 69 5 0
3 Almere FC JO17-1 3 0 1 2 13 11 0
4 Zeeburgia avv JO17-1 3 0 1 2 13 19 0



Zwaluwen Jeugd Beker Onder 15 poulefase

#GWGLVP+-PM
1 AS'80 JO15-1 3 2 1 0 718 6 0
2 Buitenboys sc. JO15-1 3 2 1 0 717 6 0
3 KGB JO15-1 3 1 0 2 37 15 0
4 Almere FC JO15-1 3 0 0 3 01 16 0



Zwaluwen Jeugd Beker Meiden Onder 19 poulefase

#GWGLVP+-PM
1 Wasmeer MO19-1 3 3 0 0 916 8 0
2 Laren 99 sv MO19-1 3 1 0 2 312 9 0
3 Almere FC MO19-1 3 1 0 2 37 12 0
4 Graveland 's MO19-1 3 1 0 2 39 15 0



Zwaluwen Jeugd Beker Meiden Onder 17 poulefase

#GWGLVP+-PM
1 Huizen MO17-2 3 3 0 0 921 1 0
2 Achterveld SV MO17-1 3 2 0 1 68 4 0
3 Almere FC MO17-1 3 1 0 2 34 11 0
4 Hercules MO17-1 3 0 0 3 02 19 0



Zwaluwen Jeugd Beker Meiden Onder 13 poulefase

#GWGLVP+-PM
1 SDO MO13-1 3 2 1 0 77 1 0
2 TOS-Actief MO13-2 3 2 0 1 67 5 0
3 Almere FC MO13-3 3 1 1 1 46 5 0
4 Buitenboys sc. MO13-1 3 0 0 3 01 10 0



Zwaluwen Jeugd Beker Meiden Onder 15 poulefase

#GWGLVP+-PM
1 Almere FC MO15-1 2 2 0 0 610 0 0
2 Abcoude fc MO15-1 2 1 0 1 38 5 0
3 Victoria MO15-2 2 0 0 2 01 14 0
4 Victoria MO15-2 0 0 0 0 00 0 0



Zwaluwen Jeugd Beker Meiden Onder 15 1e ronde

#GWGLVP+-PM
1 Soest SO MO15-1 1 1 0 0 36 2 0
2 Almere FC MO15-1 1 0 0 1 02 6 0



GGespeeld
WGewonnen
GLGelijk
VVerloren
PPunten
+Doelpunten voor
-Doelpunten tegen
PMPunten mindering