Direct lid worden Facebook logo
FC Almere
Contact/Bestuur en Commissies

Bestuur en Commissies

Bestuur en Ledeadministratie



ew.png Voorzitter
Edo Westerbeek
voorzitter@fcalmere.com
nt.png
Secretaris
Nico Turfkruier
secretariaat@fcalmere.com
nb.jpg Penningmeester
Nathasje Breeuwer
penningmeester@fcalmere.com
mvz.jpg Ledenadministatie
Matthieu van Zwam
ledenadministratie@fcalmere.com
 
jk%2Cjpg.jpg
Accomodatie
Jakko Knol
jakkoknol@hotmail.com

Voetbalzaken

nb.jpg Administratie
Nathasja Breeuwer
N.breeuwer@fcalmere.com
nat.jpg
Wedstrijdzaken/Toernooien
Natasja Tjerks
wedstrijdzaken@fcalmere.com
fv.jpg Scheidsrechterszaken
Etienne Ammersdorf - Frank Verburg
scheidsrechterszaken@fcalmere.com
ak.jpg
Scouting
Auke Kooistra
scouting@fcalmere.com
 
pf.jpg Coordinator Mini's
Paul Frieser
paulo1958.pf@gmail.com
fh.jpg Coordinator JO7 - JO9
Fion Helderman
coordinatorJO9@fcalmere.com
leeg.png
Coordinator JO11
Evert-Jan Teunis
coordinatorJO11@fcalmere.com
leeg.png
Coordinator JO13-15
Stephan van der Heide
coordinatorJO15@fcalmere.com
 
leeg.png
Vacant
Coordinator JO16-17
coordinatorJO17@fcalmere.com
leeg.png
Vacant
Coordinator JO19
coordinatorJO19@fcalmere.com
leeg.png
Irma Steengraven
Coordinator Meisjes en Dames
coordinatorMD@fcalmere.com
 
leeg.png
Lia Kroon
Coordinator G Voetbal
coordinatorG@fcalmere.com
ab_borgstede.jpg Coordinator Senioren en Veteranen
Ab Borgsteden
coordinatorvs@fcalmere.com

Diversen

leeg.png
VoorzitterLedenraad
Erik de Vos
voorzitterledenraad@fcalmere.com
sl.jpg Kantine & Evenementen
Sylvana Lamfers
algemenezaken@fcalmere.com